Ethereum ‘Mükemmel’ Fiyat Modelini Gösterirken Bitcoin Yeni Ayağa Hazır


0

Bitcoin için 2018 pazarının dibini doğru bir şekilde tanımlayan bir kripto analisti, Ethereum ( ETH ) bir yükseliş sinyali verdiği için BTC’nin yeni rallilere hazırlanabileceğini söylüyor.

Takma ad analist Smart Contracter, 220.300 Twitter takipçisine Bitcoin’in muhtemelen düzeltme dönemini tamamladığını ve artık yükselişe geçmeye hazır olabileceğini söyledi.

“Dürüst olmak gerekirse, buradan günlük 25.500 dolara bir adım daha yükselmeyi hedefleyen BTC için bunun düşük olduğunu düşünüyorum.”

Smart Contracter, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin etmeyi amaçlayan bir teknik analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisinin popüler bir uygulayıcısıdır. Teoriye göre, yükseliş eğilimi gösteren bir varlık beş dalgalı bir ralliye giriyor; burada birinci, üçüncü ve beşinci dalgalar ani dalgalanmalar ve ikinci ve dördüncü dalgalar düzeltme dönemleri.

Analistin grafiğine bakıldığında, şu anda devam eden beşinci dalga ile dördüncü dalganın sonunu tahmin ediyor gibi görünüyor. Yazım sırasında, Bitcoin 21.821 $ değerinde.

Ethereum’a gelince, kripto stratejisti, ETH boğalarının yükselen bir kanalın yükseliş çizgisini başarıyla savunmayı başardığına inanıyor.

“ETH’de günlük mükemmel temel kanal yeniden testi.

Kripto stratejisti, eşler arası ödeme ağı Litecoin’in ( LTC ) fiyat hareketini de izliyor. Smart Contracter’a göre Litecoin, Bitcoin (LTC/BTC) çifti daha düşük zaman diliminde birden fazla direnci aştıktan sonra yükseliş sinyalleri veriyor.

“LTC şimdiye kadar toparlanan ilk majörlerden biri.” 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.