Layer N Testnet Rehberi


0

Layer N, Ethereum’daki finansal uygulamaların hızını ve ölçeklenebilirliğini artırmak için tasarlanmış yüksek performanslı bir katman-2 blok zinciridir. Geleneksel finansal piyasaların verimliliğini blockchain’de çoğaltmaya odaklanır ve merkezi borsalar için merkezi olmayan, özel olmayan teklifler sunmayı amaçlar.

İlk yatırım turlarında 5 milyon dolarlık yatırım almayı başaran proje, Testnet süreçlerine başladı. Şimdi basit adımlarla testnet sürecine katılım Galxe, Zealy görevlerini yerine getireceğiz.

İlk olarak BURADAN testnet platformuna ulaşıyoruz ve metamask cüzdanımız ile bağlanıyoruz. Cüzdanımıza gelen bildirimleri onayladıktan sonra; Anvil Ağını cüzdanımıza eklememizi istiyor. Onu ekleyerek devam ediyoruz. Ağ çok stabil çalışmadığı için eklenmesi uzun sürebilir.

Profile sayfasına geliyoruz. Twitter ve Discord bağlantılarını gerçekleştiriyoruz. Sosyal medya bağlantılarını hallettikten sonra, ana sayfaya dönelim.

Şuan Aktif Olan Phase I için Tryout NordVM sekmesine basıyoruz. Daha kolay ulaşmak isteyen BURADAN direkt siteye de ulaşabilir.

NordVM sayfasına ulaştığımızda metamask cüzdanımızı bağlayalım. Bu adımı geçtikten sonra holesky fauceti kullanmamızı istiyor. Orada minimum 0,1 ETH kazım yapıyoruz ve cüzdanımıza istiyoruz. Faucet işlemini başarıyla yaptıktan sonra platforma girip Testnette birkaç perp işlemi açacağız. Ancak şu an platform yoğunluktan kaynaklı stable çalışmıyor, bu nedenle çalışmasını beklememiz gerek.

Testnet süresince GALXE etkinlikeri var. BURADAN ulaşabilirsiniz. Sosyal medya görevlerinin yanı sıra bir de QUIZ etkinlikleri var cevaplarını da verelim: D B D A D D A B A C

Zealy etkinlikleri henüz başlamamış, geldiğinde oradaki görevleri de yapmayı unutmayın. Testnet süreçleri devam ettikçe bu rehberi günceller gerekli olan adımları anlatırız.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 3
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 8
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.