Binance Launchpool Aevo Coin


0

Arkadaşlar Herkese Selam!!
Yeni bir Binance Launchpool videosu ile tekrar karşınızdayız. 2023 kasım aralık aylarında demiştik ki; 2024 Binance’in senesi olur ve sürekli atak bir tavır sergilerler! Her fırsatta BNB alın, yatırım yapın ve bu launchlara hazır olun diye twitterdan ve buradan çok uyardık. Tam da söylediğimiz gibi oluyor ve Binance ard arda bombaları patlatıyor. Yeni Binance launchpool projemiz; AEVO

Aevo; hem Options, hem de perpetual yani kaldıraçlı işlemlere odaklanan, yüksek performanslı merkeziyetsiz bir türev borsası. Aevo’yu biz zaten yakından tanıyoruz. Airdrop beklentisi ile uzun bir süredir burada işlem yapıyorduk ve twitterdan da böyle olacağını defalarca yazmıştık. Çoğu takipçimiz zaten Aevo kullanıyordur diye düşünüyorum. Hatta Aevo’nun bugün yaptığı paylaşıma bakarsak; yüksek ihtimalle 13 mart günü buradan da güzel bir airdrop alırız. Ama bu airdrobu kaçırdıysanız üzülmeye gerek yok çünkü Binance ile yine bedava AEVO kazanacağız. Önce hemen AEVO Launchpool detaylarına bir bakalım, sonrasında token ekonomisini ve projeyi de birlikte inceleriz ve hatta AEVO airdrop detaylarını da konuşuruz.

Bedava AEVO Coin Airdrop Nasıl Alınır?

İlk defa launchpool’a katılacaklar için şu bilgiyi vermek istiyorum: Binance Launchpool’da; BNB veya stabilcoin stake ederek yani havuzlara yatırarak; launchpool’da listelenen coini BEDAVA kazanıyoruz! Yani aslında cebimizden hiç para gitmiyor! Launchpool’a katılmak için tabiki Binance borsasında kaydınız olması gerekiyor. Eğer üyeliğiniz yoksa; Kayıt linkini, hem sağ üste ekledim hem de aşağıya videonun açıklamalarına bıraktım.

AVEO coin farming dönemi toplamda 5 gün sürecek ve 8 Mart gününün ilk saatlerinde yani yarın gece  başlıyor! Henüz stake başlamadı. Son launchpoollarda olduğu gibi aynı şekilde BNB ve FDUSD stake havuzları olacak. Coinhunters olarak biz bu launchpool’a da yine BNB ile katılırız çünkü havuzlara ayrılan tokenin çoğunluğu burada! Birazdan farm için nasıl stake yapıldığını örnekle gösteririm. Ayrıca hemen hatırlatayım; farm bittiğinde $AEVO direkt olarak Binance’de listelemesini gerçekleştirecek. Yani listeleme anına; cebimizde launchpool farm ile kazandığımız AEVO coinler ile gireceğiz. Toplam 45 milyon adet AEVO coin dağıtılacak. %80’i yani 36 milyon adedi BNB stake edenlere; %20’si yani 9 milyonu adedi ise FDUSD stake edenlere dağıtılacak. Şimdi biraz daha detaya girelim ve nasıl AEVO coin kazanıyoruz anlatayım! Farm dönemi; 13 Mart gece 3’e kadar devam edecek. Stake etmek istediğiniz coini seçip, havuzlara yatıracaksınız ve karşılığında AEVO coin kazanacaksınız. Havuzlarda dağıtılacak toplam coin adetleri belli. Havuzlara eklenen toplam BNB veya FDUSD ile kendi stake ettiğinizi oranlayıp; bu orana göre alabileceğin AEVO coin adedini hesaplayabilirsiniz.

Binance Launchpool’ların bir başka avantajından daha bahsedeyim. Ödül olarak verilecek AEVO coinleri; her saat başı istediğiniz zaman spot cüzdanınıza çekebiliyoruz yani listelenme anında tüm farm ödüllerimiz %100 olarak elimizde olacak. Ayrıca yine istediğiniz zaman ana paranızı unstake yaparak farmı durdurabiliyorsunuz! Tabi ne kadar uzun kalırsanız ve ne kadar çok BNB veya FDUSD stake ederseniz; o kadar çok AEVO coin kazanacağınızı unutmayın! Biraz önce de söylediğim gibi biz yine BNB ile katılırız.

Farm ile kazandığınız AEVO coinleri istediğinizde cüzdanınıza claim edebiliyorsunuz. Yani farm yaptıkça AEVO coinlerinizi cüzdana çekip listelenme anında satabilirsiniz. Bu arada; AEVO Coin; 29 Şubat öğlen 1’de Binance’te listelenecek ve sonrasında alım satıma açılacak. BTC, BNB USDT yanı sıra AEVO /TRY tahtası da açılacaktır. Yani Türk lirası ile de işlem yapabilirsiniz.

Aevo Coin Analiz

Aevo; hem Options, hem de perpetual yani kaldıraçlı işlemlere odaklanan, yüksek performanslı merkeziyetsiz türev borsa. Proje Ethereum ağında özel Aevo Optimistic Rollup üzerinde kendi sözleşmeleriyle çalışıyor. Aynı zamanda Aevo merkeziyetsiz ve off chain çalışan bir order book yani yapıcı ve alıcı emirlerinin eşleştirildiği emir defterine sahip. Yapıcı ve alıcı emirler eşleştiğinde; kullanıcı aslında L2 Rollup’ta bulunan akıllı sözleşmelerle etkileşime girmiş oluyor. Aevo’yu airdrop beklentisiyle uzun süredir zaten kullanıyor, işlemlerimizin bir kısmını burada yapıyorduk. Platformda Bitcoin, Ethereum, Arbitrum ve daha bir çok coine perpetual işlem imkanı veriyor. Aevo’nun en önemli özelliği ve farkı; listelenmiş coinlerin dışında henüz TGE yapmamış önemli projelerin PreMarket’ini açması ve bu sayede ilk fiyatlamasını da neredeyse tam doğru tespit etmesi.

Platform ayrıca OTC markete sahip. Kurumsal düzeyde likidite sağlayıcılarla zincir üzerinde altcoin opsiyonlarını alıp satmamıza olanak tanıyan ilk platform oldu. Son olarak Aevo’nun erken kullanıcısı olduğmuz için 13 Mart günü yani TGE’de muhtemelen airdrop alacağız. Detaylar henüz belli değil. Geldikçe sosyal medya kanallarımız twitter ve telegramdan aktarırım. AEVO coin Ethereum ağlarında olacak ve maximum arzı 1 milyar adet ile sınırlandırılmış.

Arzın %4,5’si yani 45 milyon adedi Binance launchpool ile bedava dağıtılacak. ve biraz önce de söylediğim gibi 13 Martta Binance’te listelenecek. Listeleme anında dolaşımda 110 milyon adet AEVO olacak. Toplam arzın %4,5’i binance launchpoola, %36’ü DAO hazinesine, %3’ü airdroba, %18,5’i yatırımcılara ve %23’si takıma ayrılmış durumda.

Bu tarz önemli fırsatları kaçırmamak ve yanlış işlem yapmamak için bizi twitter, telegram ‘dan ve youtube ‘dan takip etmeyi unutmayın dostlarım. Websitemizde de yine bu tarz paylaşımları bulabilirsiniz. Artık o kadar çok söyledikki bizi izleyen herkes biliyordur ama olsun tekrar söyleyeyim; Binance borsası kullanıcılarına, özellikle de BNB hodl edenlere launchlar ile çok fazla güzellik yapıyor. İşte bu yüzden her fırsat bulduğunuzda BNB yatırımı yapmaya çalışın ve BNB hodl edin. Hem kısa vade olarak launchpad ve launchpool’lardan yararlanırsınız hem de uzun vade olarak BNB boğanın en hype zamanlarında çok yüksek seviyelere gelecektir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 3
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.