GameSwift The Modular SAGA


0

Birçok oyun projesi, yeni modüler blok zincirimizde rollup’larını başlatmaya hazırlanmaktadır ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Bu durum, oyun odaklı altyapıya olan talebin arttığını ve web3 oyun sektöründe büyüme ve kuluçka fırsatlarına duyulan heyecanın giderek arttığını göstermektedir.

Web3 oyunların geleceğini şekillendirmek için GameSwift Zinciri’nde yeni bir çağa hazırlanırken, bu yenilikçi platform üzerinde inşa edilen projeleri keşfetmeye ve onların sunduğu fırsatları derinlemesine anlamaya devam edelim.

GameSwift Nedir? yazımız için tıklayınız!

GameSwift Chain, sadece bir blokzincir değil, aynı zamanda web3 oyun dünyasını kökten değiştirmeyi amaçlayan devrim niteliğinde bir çözüm. Maliyet etkinliği, ölçeklenebilirlik ve yüksek düzeyde güvenlik gibi temel özellikleriyle, gelecek nesil oyunların kapılarını aralamaktadır.

Bu yenilikçi zincir ve altyapı, gelişmiş yapay zeka teknolojisini bünyesinde barındırmaktadır. Geleneksel yapay zeka uygulamalarının ötesine geçerek, merkezi olmayan bir yapay zeka destekli oyun ekosistemi oluşturulmaktadır ve bu ekosistemin kalbinde, yapay zeka destekli oyun başlatıcısı yer almaktadır.

Bununla birlikte, GameSwift Chain’de yer alacak ve platformu tercih eden tüm oyunlara, NVIDIA Geliştirici Programı’na katılım aracılığıyla NVIDIA’nın tüm yapay zeka araçlarına erişim imkanı sunmaktadır.

GameSwift The Modular SAGA’ya şimdiden gelen oyunlar var. Bunlar Alaska Gold Rush ve Outer Life.

Alaska Gold Rush bilgileri için tıklayınız. Ayrıca GALXE etkinliğine katılmanızı tavsiye ediyorum. Link burada.

Outer Life bilgileri için tıklayınız.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.