Binance Launchpool Pixel Coin


0

Arkadaşlar herkese Selam!
Binance 2024’e öyle hızlı girdi ki ard arda getirdiği launchpool’lar ile adeta show yapıyor. Şimdi de Pixels yani Pixel Coin; launchpool ile Binance’e giriş yapacak! Bu arada gelen projelerin hepsi de takip ettiğimiz, paylaştığımız projeler bu da bizi ayrıca mutlu ediyor çünkü takipçilerimiz sürekli kazanmaya devam ediyor. Önce Pixel Launchpool detaylarına bir bakalım, sonrasında token ekonomisini ve projeyi de inceleriz!

Launchpool’a katılmak için tabiki Binance borsasında kaydınız olması gerekiyor. Eğer üyeliğiniz yoksa; Kayıt linkini, buraya bıraktım. İlk defa gelenler için şu bilgiyi vermek istiyorum: Binance Launchpool’da; BNB veya stabilcoin stake ederek, launchpool’da listelenen coini BEDAVA kazanıyoruz! Yani aslında cebimizden hiç para gitmiyor.

Pixels PIXEL Coin Binance Launchpool Şartları

PIXEL coin farming dönemi toplamda 10 gün sürecek ve 9 Şubat gününün ilk saatlerinde yani bu gece 03:00’te başlıyor! Henüz stake başlamadı. Son launchpoollarda olduğu gibi aynı şekilde BNB ve FDUSD stake havuzları olacak. Birazdan içine girip nasıl stake yapıldığını örneklendireceğim. Ayrıca hemen hatırlatayım; farm bittiğinde $PIXEL direkt olarak Binance’de listelemesini gerçekleştirecek. Yani listeleme anına; cebimizde farm ile kazandığımız PIXEL coinler ile gireceğiz. Toplam 350 milyon adet PIXEL coin dağıtılacak. %80’i yani 280 milyon adedi BNB stake edenlere; %20’si yani 70 milyonu adedi ise FDUSD stake edenlere dağıtılacak. Şimdi biraz daha detaya girelim ve nasıl PIXEL coin kazanıyoruz anlatayım!

Farm dönemi; 19 şubat gece 3’e kadar devam edecek. Stake etmek istediğiniz coini seçip, havuzlara yatıracaksınız ve karşılığında PIXEL coin kazanacaksınız. Havuzlarda dağıtılacak toplam coin adetleri belli. Havuzlara eklenen toplam BNB veya FDUSD ile kendi stake ettiğinizi oranlayıp; bu orana göre alabileceğin PIXEL coin adedini hesaplayabilirsiniz. Binance Launchpool’ların bir başka avantajından daha bahsedeyim. Ödül olarak verilecek PIXEL coinleri; her saat başı istediğiniz zaman spot cüzdanınıza çekebiliyoruz yani listelenme anında tüm farm ödüllerimiz %100 olarak elimizde olacak. Ayrıca yine istediğiniz zaman ana paranızı unstake yaparak farmı durdurabiliyorsunuz. Tabi ne kadar uzun kalırsanız ve ne kadar çok BNB veya FDUSD stake ederseniz; o kadar çok PIXEL coin kazanacağınızı unutmayın!!

Farm ile kazandığınız PIXEL coinleri istediğinizde cüzdanınıza claim edebiliyorsunuz. Yani farm yaptıkça PIXEL coinlerinizi cüzdana çekip listelenme anında satabilirsiniz. Bu arada; PIXEL Coin; 19 Şubat öğlen 1’de Binance’te listelenecek ve sonrasında alım satıma açılacak. BTC, BNB USDT yanı sıra PIXEL/TRY tahtası da açılacaktır. Yani Türk lirası ile de işlem yapabilirsiniz.

Pixels PIXEL Coin Analiz

Pixels, kullanıcıların dijital koleksiyon öğelerini yerel olarak entegre eden oyunlar oluşturabilecekleri bir platform oluşturuyor. Kullanıcıların ilerlemelerine göre eğlenceli, akılda kalıcı deneyimler yaratabiliyoruz. Projenin platformunda oyun oynarak puan kasıyorduk zaten. Pixel’in yatırımcıları arasında Animoca Brands ve PKO investments var. 2,4 milyon dolar seed fon toplayan Pixel’in diğer yatırımcıları ise OpenSea, Untapped Capital ve Leonis Capital.

PIXEL coin ethereum ve Ronin ağlarında olacak ve maximum arzı 5 milyar adet ile sınırlandırılmış. Arzın %7’si yani 350 milyon adedi Binance launchpool ile bedava dağıtılacak. ve biraz önce de söylediğim gibi 19 şubatta Binance’te listelenecek. Listeleme anında dolaşımda 770 milyon adet PIXEL olacak. Toplam arzın %7’si binance launchpoola, %34’ü ekosistem ödüllerine, %14’ü yatırımcılara, %5’i alpha ödüllerine, %12’si takıma ve %17’si ise hazineye ayrılmış durumda. Ayrıca 2024 yol haritaları da burada mevcut. Linki buraya ekliyorum, siz de kendiniz detaylıca inceleyin yani kendi araştırmanızı muhakkak yapın.

Binance; launchpool ile bedeva PIXEL coin dağıtıyor. Bu sayede listeleme anında cebimizde PIXEL ile satışa girebileceğiz. Zaten her zaman söylüyorum; Binance borsası kullanıcılarına, özellikle de BNB hodl edenlere bu şekilde çok fazla güzellik yapıyor. İşte bu yüzden her fırsat bulduğunuzda BNB yatırımı yapmaya çalışın ve BNB hodl edin. Hem kısa vade olarak launchpad ve launchpool’lardan yararlanırsınız hem de uzun vade olarak BNB boğada çok yüksek seviyelere gelecektir. Biz yine klasik BNB ile katılırız.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 6
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.