zkBridge Galxe Görevleri


4

zkBridge Polyhedra platformunda Galxe görevlerini yaparak puanları toplamaya devam ediyoruz. BURADAN galxe görevlerine ulaşabilirsiniz. Yapacağımız işlemlerle Polyhedrayı da kullanmaya devam ediyoruz.

zkMessenger Gönderme

BURADAN polyhedra zkBridge sitesine gidiyoruz. BNB ağında cüzdanımızı bağlıyoruz. BNB ağından istediğiniz bir ağa otomatik olarak mesaj gönderiyoruz. Burada önemli noktalardan biri BNB ağında Space ID’den isim almış olmanız gerekiyor. Bu konu da bilginiz yok ise ;

BURADAN Space ID sitesine gidiyoruz. İstediğiniz bir isim aratıp sonrasında 1 yıllık satın alıyoruz. Profil sayfanızdan, set primary name olarak kullanıyoruz.

Mainnet Alpha NFT

BURADAN faucete ulaşıyoruz. Cüzdanımızı Polygon ağında bağlayarak NFT’yi mintliyoruz. Sonrasında BURADAN aldığımız NFT’yi gönderebildiğiniz ağlardan birini seçerek transfer ediyoruz.

Bu adımları tamamladıktan sonra Galxe puanları için doğrulama yapılmasını bekliyoruz. Doğrulaması sonrasında puanlarınızı claim edebilirsiniz.

Polyhedra zkBridge Testnet ve Kullanım Rehberimize BURADAN ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (4)

 1. süpersin kaptan. takipteyiz

 2. başkan ne zamandan beri türkiye de böyle bir site neden yok diye hayıflanıyordum. meğer en iyisi varmış. ellerinize sağlık. hakkınız ödenmez. lütfen bırakmayın aynen devam edin. siz burada ülkemiz milletimiz için bacasız bir fabrika kurdunuz. bunun keşke herkes farkına varsa. kolaylıklar diliyorum tüm ekibinize

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.