Sonraki Shiba Inu (SHIB)? Yeni Meme Coin, Upbit’te Büyük Hacim Görüyor


0

Güney Kore’nin en büyük borsası Upbit’te işlem hacminde büyük bir artış gören yeni bir meme coin, kripto dünyasını kasıp kavuruyor . Metal Pay’in token’ı MTL, Koreliler hacmin %67’sinden fazlasını kontrol ederek jetonu aya uçururken, “yalnızca yukarı” bir artışla 1,3 $’dan 2,29 $’a yükseldi.

Kripto blog yazarı Wu Blockchain tarafından atılan bir tweet’e göre , Upbit’in MTL/KRW işlem hacmi 260 milyon dolara ulaştı ve Binance’in MTL sözleşmesi yıllık negatif fonlama oranı şaşırtıcı bir şekilde %1430’a ulaştı. Hacimdeki bu ani artış, MTL’yi kripto alanında ilgi gören yeni Kore memecoini haline getirdi.  Sürekli gelişen kripto para piyasası ile yatırımcılar her zaman dikkatli olmalı ve herhangi bir varlığa yatırım yapmadan önce uygun araştırmayı yapmalıdır. Bununla birlikte, MTL, Upbit ve Binance’te büyük ilgi gördüğü için, kripto dünyasında dikkat edilmesi gereken bir sonraki büyük kripto para olabilir.

Ocak ayında benzer bir fiyat artışı Aptos (APT) belirteci tarafından yaşandı, Güney Koreli ticaret çifti Upbit kripto borsasında işlem hacminin yaklaşık %40’ını oluşturuyor. Upbit’teki APT fiyatı, piyasa fiyatından yaklaşık %1-3 daha yüksek el değiştiriyordu, bu da bölgedeki yüksek talebin sinyalini veriyor ve daha önce gözlemlenen “Kimchi primi”ne benziyor.

Bununla birlikte, Upbit’teki hacimlerin, yıkama ticaretinden veya piyasaları manipüle etme girişiminden dolayı şişirildiğine dair endişeler vardı. Benzer bir senaryonun şu anda oynanma ihtimalini göz ardı etmek gerekir. 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.