Gözden Kaçan Altcoin, Çinli Telekom Deviyle Büyük Ortaklık Sağladıktan Sonra Patlama Yaptı


0

Az bilinen bir altcoin, Çinli bir telekomünikasyon devi ile büyük bir ortaklık anlaşması imzaladıktan sonra hızla yükseliyor.

Yeni bir video güncellemesinde, Çin’deki tek düzenleyici uyumlu blok zinciri olduğu düşünülen Conflux Network’ün (CFX) arkasındaki geliştirme ekibi, ülkedeki en büyük kablosuz taşıyıcılardan biri olan China Telecom ile yeni bir ortaklık duyuruyor.

Conflux, Batı ve Asya pazarları arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlayan Web3 özellikli bir katman-1 blok zinciridir. Ortaklık, BSIM olarak bilinen ve blockchain teknolojisiyle entegre olabilen yeni bir SIM kart geliştirmeyi planlıyor.

“Çin Telekom Araştırma Enstitüsü ve Conflux, cep telefonlarının Web3’e ve metaverse’ye girmenin anahtarı olacağı hipotezini mümkün kılan blockchain teknolojisine, BSIM Card’a dayalı SIM kart ekipmanı oluşturmak için inisiyatif aldı. BSIM kartları, veri varlıklarımızın daha güvenli bir şekilde saklanması ve yönetilmesi için blockchain özel anahtarlarını saklamak için güvenli bir alana sahiptir.”

BSIM kartı, kullanıcıların mobil cihazlarını kullanarak ödeme platformları, metaverse’ler ve merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) gibi Web3 hizmetlerine rahat ve güvenli bir şekilde erişmelerine olanak tanır.

“Yakın gelecekte BSIM kartını sanal dünya ile gerçek dünya arasında köprü kurmak ve ödemeler, oyun ve sosyal ağlar gibi çeşitli faaliyetleri gerçekleştirmek için kullanacağız.”

Ortaklık haberi Conflux’u uçurdu ve token 24 saatin en düşük seviyesi olan 0,055 $’dan sadece birkaç saat içinde %72,7’lik bir ralli ile 0,095 $’a çıktı.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.