Analist, Bir Ethereum Tabanlı Altcoin İçin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Tahmin Etti, BTC ve ETH’ye İlişkin Görünümü Güncelledi


0

Popüler bir kripto analisti, gözden kaçan Ethereum ( ETH ) tabanlı bir altcoinin büyük bir yükselişe geçmek üzere olduğunu söylüyor.

Sahte analist Smart Contracter , 220.200 Twitter takipçisine, Mask Network’ün ( MASK ), Elliott Wave teorisinin ABC dalgası olarak etiketlenen üç dalgalı bir model oluşturduktan sonra bir düzeltmenin ardından bir dalgalanma için hazırlandığını söylüyor.

Mask Network yazarken 3,48 dolar değerinde.

Smart Contracter ayrıca Bitcoin’in ( BTC ) üç dalgalı bir model düzeltmesi oluşturmanın ortasında olduğunu ve bir sıçramadan önce 21.864$ ve 21.560$’lık daha düşük fiyat seviyeleri belirlediğini söylüyor.

“BTC’de bir ABC düşüşü yapıyorsak, o zaman bu ayak ile ilk ayak arasındaki dalga eşitliği bizi 21.864 $’a götürmeli ve önceki yüksek ve 4 saatlik 200 hareketli ortalama 21.560 $’dan çok uzak değil. Uzun pozisyonları ölçeklendirmek isteyeceğim seviyeler bunlar.”

Bitcoin, yazı yazılırken 21.911 dolardan işlem görüyor.

Son olarak Akıllı Sözleşmeci , Ethereum’un ( ETH ) yukarı doğru kırılabilecek yatay bir üçgen oluşturduğunu söylüyor.

“ETH’deki son ayak ve neredeyse dört haftalık kesintinin sona ermesi yakında çözülecek. Önyargım arttı, ancak tek endişem BTC yapısının tamamen farklı görünmesi.”

Ethereum, yazı yazarken 1.554 dolar değerinde.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.