Analist Benjamin Cowen, Mayıs Ayında Ethereum (ETH) Hareketini Tahmin Ediyor


0

Yakından takip edilen kripto analisti Benjamin Cowen, Ethereum’un ( ETH ) yaklaşık üç ay içinde büyük bir hamleye doğru ilerlediğini söylüyor .

Yeni bir strateji oturumunda Cowen, 784.000 YouTube abonesine ETH’nin bu yılın Mayıs ayına kadar bir kırılmaya yol açabilecek büyük bir takoz modeli içinde işlem gördüğünü söyledi.

Cowen, takozun dezavantajının, Ethereum için 600 ila 1.000 $ fiyat aralığı arasındaki “derin değer” bölgesi olduğunu düşündüğü şey olduğunu söylüyor.

“Sonunda, öyle ya da böyle patlamak zorunda kalacak çünkü bu, Mayıs ayına kadar bir tür son noktaya geliyor. Bu yüzden Mayıs ayına kadar ya yukarıya ya da aşağıya doğru kırılmamızı bekliyorum. Tabii ki, benim fikrimi biliyorsunuz, bunun gerileme çizgisine [veya] gerileme trend çizgisine gitmesini tercih ederim çünkü eninde sonunda derin değerin 2018’de burada bulunduğu şekilde bulunabileceğini düşünüyorum. 2020’de bulunduğu gibi. Bu yüzden izlemeye devam etmenin faydalı olduğunu düşünüyorum.

Cowen , gücünü ölçmek için ETH’nin Bitcoin çiftine (ETH/ BTC ) de bakıyor. Popüler analiste göre, ETH/BTC muhtemelen önümüzdeki ay bir kırılma noktasına geliyor ve ihtimaller aşağı doğru hareket ediyor.

“Bu aynı zamanda Mart ayına kadar bir tür noktaya geliyor. ETH/USD sadece Mart ve Nisan zaman diliminde bir karar noktasına gelmekle kalmıyor, ETH/BTC değerlemesinin de çok benzer bir aşamaya geldiğini iddia edebilirsiniz. ETH/BTC değerlemesine bir göz atmanın faydalı olduğunu düşündüğüm bir başka yol da, arz elbette değiştiği için sadece Bitcoin’e göre fiyatı ölçmek değil. Neden Ethereum’un piyasa değerini Bitcoin piyasasına bölerek ölçmüyoruz?

Buradaki en üst aralıkta bakıyorum ve yardım edemem ama sadece bu [2018] gibi görünüp görünmediğini merak ediyorum, bu üst bölgede bu tür bir dağıtım aşamasına sahip ve sonunda aşağı doğru kırılıyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.