Mantle Network Kullanım Rehberi


2

Mantle Network olduğu gibi bakarsanız, orada çok büyük bir ekosistem var. BitDAO, alandaki en büyük DAO’lardan (merkezi olmayan özerk kuruluşlar) biridir. Ayrıca DAO’ya en büyük katkıda bulunan Bybit, Bybit’in girişim kolu olan Mirana Ventures, Game7, zkDAO, EduDAO gibi BitDAO’nun yatırım yaptığı tüm farklı türlerdeki girişimler ve ekosistemdeki diğer birçok şirkete sahipler. Kısacası arkasında Bybit ve BitDAO olan projenin diğer önemli bir özelliği de kendi ekosistemlerinde BITDAO token kullanılacak olması.

BITDAO Matnle Network’ün gelişimi için 230 Milyon dolarlık fon ayırdı

Son olarak BITDAO ekibi ve Bybit borsası BITDAO token ile Mantle Network’ün birleşmesi ve yeniden düzenlenmesi için bir oylama başlattı. Bu oylamaya Bybit’in CEO’su da olumlu yaklaşım içinde olduğunu belirtti. Oldukça büyük bir ekosistem olarak gelen Mantle Network’ün Ekosistemine BURADAN bakabilirsiniz.

Coin Hunters ekibi olarak; biz de bu yazımızda Mantle Network testnet ve tüm süreçleri hakkında bu rehberi hazırladık. Önceki rehberlerimizi daha kolay ulaşmanız için bir araya getirdik. Yeni platform ve testler geldikçe sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medya Görevleri

Öncelikle, hepimizin bildiği zealy görevleri var. BURADAN görevlere ulaşabilirsiniz. Tabii ki; discord kanalına girmek oldukça önemli BURADAN discord kanallarına ulaşabilirsiniz.

Mantle Netwok Ağ Kurulumu ve Bridge

BURADAN rehberimize ulaşabilirsiniz. Tüm detayları ile hem test tokenlerini almayı hem de bridge işlemlerini anlattığımız yazımızdan işlemlere başlayabilirsiniz.

Mantle Network Kontrat Ekleme

BURADAN detaylı rehberimize ulaşarak, Mantle Network ağı üzerinde kendi tokeninizi nasıl üretebileceğinizi ve basit kontrat örnekleri ile test ağını kullanmayı detaylı şekilde yapabilirsiniz.

Mantle Network NFT Üretme

BURADAN detaylı rehberimize ulaşarak Matle Network üzerinde NFT oluşturma ve mintleme işlemlerinin tamamını yapabilirsiniz.

Mantle Swap

BURADAN Mantle swap kullanımı ve testnet adımlarına ulaşabilir. Mantle network üzerinde geliştirilen projeleri deneyerek, Ağ üzerinde işlemlerinizi arttırabilirsiniz.

FusionX DeFi

BURADAN FusionX Finance’ın ödüllü tesntetine katılarak, hem Mantle Network üzerinde işlemlerimize devam ediyoruz hemde FusionX Finance’ın kendi ödüllü testnetine katılmış oluyoruz. Bu adımları elden geldiğinde düzenli şekilde yapmaya devam edebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bültenimize Katılın

  Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.