Binance Launchpool Notcoin


0

Arkadaşlar Herkese Selam!!
Yeni bir Binance Launchpool ile tekrar karşınızdayız. Her fırsatta BNB alın, yatırım yapın ve bu launchlara hazır olun diye twitterdan ve buradan çok defa söyledik. Tam da düşündüğümüz gibi oluyor ve Binance hiç ara vermeden ard arda bombaları patlatıyor. Yeni Binance launchpool projemiz; NOT Coin

Notcoin, Ton ağında yer alan bir topluluk tokeni ve telegram botu. Zaten airdrop beklentisi ile telegramda uzun bir süredir puan kazanmak için kullanıyorduk ve twitterdan bir kaç kez projeyi paylaşmıştık. Şimdi de Binance launchpool’la bedava NOT COIN kazanacağız. Önce hemen Launchpool detaylarına bakarak başlayalım, sonrasında NOT token ekonomisini ve projeyi de inceleriz.

Başlamadan önce ÖNEMLİ bir uyarı yapacağım!! NOT COIN’ini; Binance launchpool dışında şuan hiçbir yerde bulamazsınız. Yani sağdan soldan token almaya çalışıp, paranızı dolandırıcılara kaptırmayın, dostlarım! Uyarımızı da yaptığımıza göre artık başlayabiliriz.

Binance Launchpool Notcoin Ön Satış | Bedava NOT Coin Airdrop Nasıl Alınır?

İlk defa launchpool’a katılacaklar için sistemi kısaca anlatayım. Binance Launchpool’da; BNB veya FDUSD stake ederek; launchpool’da listelenen coini BEDAVA kazanıyoruz! Yani cebimizden hiç para çıkmayacak. Launchpool’a katılmak için tabiki Binance borsasında kaydınız olması gerekiyor. Eğer üyeliğiniz yoksa; Kayıt linkini buraya bıraktım.

NOTCOIN farming dönemi toplamda 3 gün sürecek ve 13 Mayıs gününün ilk saatlerinde başlıyor! Henüz stake başlamadı. Son launchpoollarda olduğu gibi aynı şekilde BNB ve FDUSD stake havuzları olacak. Birazdan farm için nasıl stake yapıldığını bir örnekle gösterir anlatırım şimdi detaylara bakalım!

3 milyardan fazla NOT coin farm ödülü olarak dağıtılacak. %85’i yani 2,6 milyar adedi BNB stake edenlere; %15’i yani 460 milyon adedi ise FDUSD stake edenlere dağıtılacak. Farm dönemi; 16 mayıs gece 3’e kadar devam edecek. Stake etmek istediğiniz coini seçip, havuzlara yatıracaksınız ve karşılığında NOT coin kazanacaksınız. Havuzlarda dağıtılacak toplam coin adetleri belli. Havuzlara eklenen toplam BNB veya FDUSD ile kendi stake ettiğinizi oranlayıp; bu orana göre alabileceğin NOT coin adedini hesaplayabilirsiniz.

Farm bittiğinde $NOT direkt olarak Binance’de listelenecek. Binance Launchpool’ların bir başka avantajından daha bahsedeyim. Ödül olarak verilecek NOT coinleri; her saat başı istediğiniz zaman spot cüzdanınıza çekebiliyoruz yani listelenme anında tüm farm ödüllerimiz %100 olarak cüzdanımızda olacak. Ayrıca yine istediğiniz zaman ana paranızı unstake yaparak farmı durdurabiliyorsunuz! Tabi ne kadar uzun kalırsanız ve ne kadar çok BNB veya FDUSD stake ederseniz; o kadar çok NOT coin kazanacağınızı unutmayın!!

Şuan gördüğünüz gibi NOTCOİN Launchpool’u  aktif değil. Havuzlar geldikten sonra NOT ödüllerini kazanmaya başlayacağız. İki farklı havuz var istediğinizi seçebilirsiniz. Biz yine BNB ile katılırız. Bir önceki projeden, ne yapmanız gerektiği göstereyim. NOTCOin buraya geldiğinde de aynı işlemleri yapacaksınız. Tahminen siz videoyu izlerken sayfası açılmış olur.

Tıpkı Renzo’da olduğu gibi iki farklı havuz göreceksiniz. İster BNB ister FDUSD havuzunu seçebilirsiniz.
BNB havuzunu seçelim. Burada yatırmak istediğiniz BNB miktarı için Stake tuşu gelecek. Oraya basıp miktar yazıyor sonrasında Stake dediğimiz de launchpoola katılmış oluyoruz. İşlemler bu kadar basit. Sağ tarafta da farm ile kazandığımız NOT coinleri göreceğiz. Bu arada FDUSD havuzunda da sistem tamamen aynı sadece oraya BNB değil FDUSD yatırarak NOTCOİN kazanıyorsunuz. İsterseniz aynı anda iki taraftan da farmlayabilirsiniz. NOTCoin’leri istediğimiz anda cüzdana çekebildiğimiz için listelenme anında da direk satabilirsiniz. Burası size kalmış. Unutmadan söyleyeyim; NOTCoin; 16 Mayıs öğleden sonra 3’de Binance’de listelenecek ve alım satım tahtaları açılacak. BTC, BNB USDT yanı sıra NOT / Türk lirası ile de işlem yapabilirsiniz.

TEKRAR UYARIYORUM! 16 Mayıs listeleme öncesinde; NOTCoin’i Binance Launchpool HARİCİNDE HİÇ BİR YERDEN ALAMAZSINIZ!

NOTCoin NOT Analiz

NOT coin Ton ağında ve maximum arzı 102 milyar adet ile sınırlandırılmış olacak. Arzın %3’ü Binance launchpool ile bedava dağıtılacak. Biraz önce de söylediğim gibi 16 mayısta Binance’te listelenecek. Listeleme anında tüm NOT coinler dolaşımda olacak.Yani vesting %100 arkadaşlar!

Artık o kadar çok söyledikki bizi izleyen herkes biliyordur ama olsun tekrar söyleyeyim; (mini nefes) Binance borsası kullanıcılarına, özellikle de BNB hodl edenlere launchlar ile çok fazla güzellik yapıyor. İşte bu yüzden her fırsat bulduğunuzda BNB yatırımı yapmaya çalışın ve BNB hodl edin. Hem kısa vade olarak launchpad ve launchpool’lardan yararlanırsınız hem de uzun vade olarak BNB boğanın en hype zamanlarında çok yüksek seviyelere gelecektir.

Son olarak videoyu bitirmeden önce; bizimle birlikte roket coin avları yapmak, ön satışlar, testnetler ve airdroplar ile sağlam paralar kazanmak için; youtube kanalımıza abone olup Coin Hunters Takımına katılabilirsiniz dostlarım!

Ayrıca tüm paylaşımlarımızı anında görmek için, twitter ve telegram sosyal medya hesaplarımızdan da takip edin. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere..

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.