Allora Network Testnet Rehberi


0

Allora, makine öğrenme modelleri ağı aracılığıyla daha akıllı, daha güvenli AI ile uygulamaları güçlendiren ve güvenilir erişim için şifreleme ilkelerini kullanan, kendi kendini geliştiren merkeziyetsiz bir AI ağıdır. Geliştiricilerin merkeziyetsiz AI uygulamaları oluşturmalarını sağlar, ML model yaratıcılarının ağın kolektif zekasından para kazanmasına ve katkıda bulunmasına izin verir ve olumlu model katkılarını ödüllendirmek, güvenlik ve güvenilirlik sağlamak için yeni kripto-ekonomik mekanizmalar içerir.

Polychain Capital liderliğinde toplamda 35 milyon dolar fon toplayan projenin testnetine katılacağız ve public kullanıcı etabında puan toplayacağız. İsteyen sadece kullanıcı etabını yapabilir isteyen de hem kullanıcı hem de Worker çalıştırıp daha fazla puan kazanabilir. Her iki bölümü de rehbere ekledim.

İlk Olarak Keplr wallet’ımıza Allora Network ağını ekleyerek başlayalım.

BURADAN Keplr walletımızı siteye bağlıyoruz ve ağı cüzdanımıza ekliyoruz. Sonrasında Manage Chain Visibility sekmesine basıyoruz. Tüm ağları seçip sumbit ettiğimizde Allora ağı Keplr wallet eklenmiş oluyor.

Şimdi de BURADAN Allora Dashboard ulaşıyoruz ve cüzdanımızı bağlıyoruz. Puanlarımızı buradan kontrol edeceğiz. Günlük olarak yaptığımız ağ aktiviteleri ve diğer işlemlere göre puanlar kazanacağız.

Şimdi faucetten ALLO token talep edelim. BURADAN faucete ulaşabilirsiniz. İsterseniz aşağıya eklediğim benim cüzdanıma token transfer edebilirsiniz veya yorumlarda cüzdan adreslerinizi paylaşarak birbirinize test tokenleri gönderebilirsiniz.

allo1m4s90j50w0wvgj6fn8e54tkp2mdjrd2a0hdr0r

Ayrıca BURADAN ağda bulunan validatorlere stake işlemi de yaparak işlemlerinizi çeşitlendirebilirsiniz. Ağda bir kaç tx attıktan sonra galxe görevlerini yapmayı ve Allora sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın.

Allora On-Chain aktivitelerinizi ve liderlik sıralamasını Allora Points Sisteminden takip edeceksiniz. İşlem yaptığınız cüzdanı buraya bağlamayı unutmayın.

Zaman ilerledikçe farklı işlemler geldikçe kullanıcı bölümünü güncelleriz.

Worker Node Kurulumu

Worker Node kurmak isteyen BURADAN kurulum rehberimize ve tüm detaylara ulaşabilirler.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.