Bybit Launcpad – Galaxy Arena ESNC Coin Ön Satış


0

Metaverse ve Kripto Kazan Birleşiyor! Galaxy Arena | Bybit Launchpad ESNC coin ön satış

Herkese Selamlar! Bu yazımızda; çok basit işlemlerle ve az bir sermaye ile, cep telefonunuzdan bile rahatlıkla katılabileceğiniz, yeni bir Bybit ön satışından bahsedeceğiz. Yeni projenin adı Galaxy Arena ve token adı; ESNC! Hemen projeyi inceleyip; devamında hep birlikte ön satışa katılmayı anlatacağız.

Yazımıza başlamadan önce; Coin Hunters Youtube kanalımıza abone olup, videoyu beğen tuşuna basmayı unutmayın. Ayrıca bildirim zilini açarsanız, tüm ön satış ve airdrop gibi yüksek kazanç fırsatlarından en erken siz haberdar olursunuz.

Galaxy Arena; yarattığı muhteşem ekosistemle tüm herkese, VR yani sanal gerçeklik ile tam bir metaverse deneyimi yaşatmayı amaçlıyor. Kullanıcılar platform üzerinde düzenlenecek canlı etkinliklere, gösterilere, toplantılara katılabilecek; ayrıca metaversede oyun oynayarak, hareket ve dans ederek, hatta öğrenerek token ile para da kazanabilecek.

Metaverse Nedir? Rehber Kılavuz

Galaxy arena aynı zamanda iş dünyası ile sanal gerçeklik arasında köprü görevi görmek üzere tasarlanmış ve projenin altyapısı Unreal Engine görüntü motoru kullanılarak oluşturulmuş. Bu üstün özellikleri sayesinde; ekosistemde yer alan bir çok Play to Earn, Move to Earn, metaverse ve socialfi projelerle partnerlik ve işbirliği içindeler. Yatırımcıları arasında ise, önemli bir oyun guildi olan Blockchain Space ile birlikte Polygon Studios göze çarpıyor.

ESNC tokenin yüzdelik dağılım tablosuna baktığımızda, şuan ki ön satış aşamasından önce; 2 özel satışın yapıldığını görüyoruz. Özel satıştan alanların tokenleri listelemeden sonra 3 ay kilitli kalacak. Enjinstarter gibi IDO platformlarından ön satış ile satın alanlar; listelenme günü tokenlerinin sadece %20’sini alacaklar. AMA Bybit borsasından aldığınızda tokenlerin tamamı hemen cüzdanınıza gelecek. Bu durum da diğer yatırımcılara göre, size avantaj kazandıracak. Şimdi sıra geldi daha fazla bekletmeden bu harika projenin ön satışına katılmaya.

İlk olarak!! Henüz Bybit borsasına kaydınız yoksa; buradan kayıt olabilirsiniz.

Bybit borsası Launchpad bölümünden girerek; projenin ön satış detaylarına ulaşıyoruz. Toplamda 8,6 milyon ESNC token; 2 farklı havuzda, adedi 3,5 cent karşılığında satılacak ve biraz önce de söylediğimiz gibi; ön satış sonrasında %100 oranda hemen cüzdanlara dağıtılacak. Havuzlar arasındaki fark şu; Birinci seçenekten katılım sağladığınızda, miktarı ne olursa olsun, kesinlikle ESNC token satın alabileceksiniz. İkinci seçenekte ise, ESNC token alımı için, Çekilişe katılmış olacaksınız. Şimdi; bu seçenekleri daha detaylı inceleyelim ve katılım şartlarına bakalım!

Toplamda, 6 milyon 20bin ESNC tokenin satılacağı, birinci havuzdan pay almak için; cüzdanınızda BYBIT’in kendi borsa tokeni olan, BITDAO tokenden, hesaplama dönemi boyunca ortalama en az 50 adet bulundurmanız gerekmektedir. Min. katılım şartını sağlayan 50 adet BITDAO; şuan yaklaşık 23$ değerinde. Burası önemli, unutmayın!! Başvuru yapacağınız BIT token miktarınızın ile herkesin toplam BIT token katılım oranına göre; ESNC token satın alabileceksiniz. Yani; Ne kadar çok BIT token tutarsanız, havuzdan alacağınız ESNC token payınız o kadar artıyor olacak. Örnek vermek gerekirse; 100 BITDAO tutan biri, 50 BITDAO tutandan 2 kat fazla token alımı yapmış olacak.

Gelelim 2. havuzdan nasıl pay alabileceğinize.. Bu havuzda, 2 milyon 580 bin token, çekiliş sistemi ile dağıtılacak! Katılım oldukça basit; tek yapmanız gereken cüzdanınızda 5 gün boyunca; günlük ortalama olarak, en az 100 USDT tutmuş olmak. İlk defa bizi izleyerek kayıt oluyorsanız, herhangi bir borsadan BYBIT hesabınıza 100 USDT göndererek veya; farklı bir token gönderip, USDTye takas ederek, hızlıca çekilişe katılmaya hak kazanabilirsiniz. Ayrıca şunu da belirtelim; USDT hodl yani cüzdanda tutma dışında ek olarak, hacim yaratma gibi hiç bir işlem zorunluluğu yok! Bu çok güzel bir durum! (kısa nefes) 12bin900 kişinin kazanacağı bu çekiliş sonucunda; kazanan herkes, kişi başı 200 adet ESNC token satın almış olacak. Şimdi gelelim ön satış sürecindeki önemli tarihlere.

Ön satışa katılabilmek için gerekli olan BITDAO ve USDTler için, cüzdan kontrolleri, 16 Ekim gecesi Türkiye saati ile 3’te başlayıp 21 Ekim gece 3’de sona erecek. Cüzdan kontrollerinin sonlanmasının ardından; ön satış başvuru periyodu başlayacak. Tuttuğunuz BITDAO ve USDT ye göre, 1. veya 2. seçenekten sadece birini seçebilirsiniz. Başvuru süreci; 21 ekim gecesi sabaha karşı başlayacak ve yine 21 Ekim saat 14:00’de kapanacak! Bu süreyi kaçırmamalısınız, eğer başvuru yapmazsanız, ön satıştan token kazanamazsınız. ESNC token dağıtım ve listelenme saati ise, hemen yine aynı günde; yani 21 Ekim; Türkiye saati ile 15:00’de olacak.

Bybit Borsası Kullanımı – Kayıt, Para Yatırma – Para Çekme, Kripto Spot ve Vadeli İşlemler

Herkesin, cep telefonundan da çok kolayca katılabileceği borsa ön satışlarının bir diğer büyük avantajı; tokenlerin hemen o borsada listelenmesi oluyor. Ayrıca tokenlerin aylarca taksit taksit gelmesini beklemeden, %100 oranda dağıtılıyor. Bitcoinde yaşanan durağanlık; tüm piyasayı olduğu gibi ön satışları da sarstı. Buna rağmen; ön satışlarda her zaman büyük potansiyel olduğunu da unutmamak lazım. Hele ki böyle hacim şartı yoksa katılımı kaçırmamak gerekiyor. Bu arada tekrar hatırlatalım; ön satışa katılabilmek için, ilk olarak Bybit borsasına kayıt olmalı ve kayıt sonrasında, KYCnizi tamamlamalısınız.

Buradan kayıt olarak; hem binlerce dolarlık hoşgeldin bonuslarından; hem de tüm işlemlerinizde Bybit borsasının, Pusula Finans ailesine özel, yüksek komisyon indiriminden yararlanabilirsiniz.

Piyasa analizleri, Altcoin proje incelemeleri, Airdrop ve tüm karlı ön satış fırsatlarını kaçırmamak için; Youtube kanalımıza abone olmayı, bildirim zilini açmayı; Twitter, telegram ve sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip etmeyi unutmayın. Ayrıca; Twitterda sık sık airdrop etkinlikleri ile çok güzel ödüller dağıtıyoruz, muhakkak ilginizi çekecektir.

Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle, hoşcakalın..

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.