Let Me Speak Uygulaması ile ingilizce öğrenme ve ücretsiz kripto para kazanma | Kolay İngilizce Öğreniyorum


1

Herkese selam!

Bu yazımızda sizlere, harika bir uygulama tanıtacağız!! Hem eğlenceli ve basit bir şekilde ingilizce öğrenecek hem de öğrenirken kripto para kazanacaksınız. Evet! yanlış duymadınız Let Me Speak size ingilizce öğretirken kripto para kazandırıyor ve üstelik kullanması bedava.

Let Me Speak Uygulaması ile Para Kazanma:

İngilizce hepimizin en önemli ihtiyaçlarından biri; tüm dünyada tam 1.4 milyar insan ingilizce öğrenmeye çalışıyor ve üstelik bunun için çok fazla para harcıyor. Web3 teknolojisi ile hayatımıza giren Oyna&Kazan konsepti işte bu durumu değiştirecek olan şey ve biz de denemek için hemen uygulamayı kullanmaya başladık. Daha 2, 3 gün olmasına rağmen iyi kazandırdı ve eğitim bir hayli keyifli geçiyor. Haydi gelin şimdi hep beraber baştan sona LetmeSpeak ‘i inceleyelim!! Eminiz kullanmak için yarışa gireceksiniz.

LetMeSpeak; 60 milyar dolarlık çevrimiçi yabancı dil pazarındaki öğrenmek için öde konseptini tam tersine çevirerek; Öğren ve Para Kazan olarak değiştirdi.

Son zamanların en trend olayı olan Oyna Kazan konseptine, Öğrenme özelliğini de ekleyerek, çok eğlenceli bir kazanç fırsatı yarattılar. Bu sayede hem ingilizce öğreniyor hem de kripto para kazanabiliyoruz. Şuan sadece İngilizce ile kullanımdayken, 2023’te yapacakları güncellemeler ile, öğrenilecek dil seçeneklerini arttıracaklar. Özel öğretme tekniklerine sahip Let Me Speak; ayrıca ses algılama teknolojisi kullanıyor ve böylece gerçek konuşma pratiği de yapabiliyorsunuz. LetmeSpeak’de; diğer uygulamalardan farklı olarak öğrenmek %100 ücretsiz. Ancak Play to Earn yani oyna kazan modellerinde olduğu gibi, kazancınızı arttırmak yani çok daha fazla gelir elde edebilmek için LMS’de en az 1 adet NFT ’ye sahip olmanız gerekiyor. Bu NFT ’ler sayesinde, İngilizce öğrendikçe platformun coini olan LSTAR’dan çok daha fazla kazanıyorsunuz. Hiç zaman kaybetmeden İngilizce öğrenmeye ve hemen para kazanmaya başlayalım!

Let Me Speak Kayıt Üyelik:

Şuan size bilgisayarda anlatacağız ama LetmeSpeak uygulaması tüm özellikleriyle, mobilde de var ve biz de aktif olarak kullanıyoruz. Buradan girerek uygulamaya ulaşabilirsiniz; ilk olarak mail adresimiz ve belirlediğimiz bir şifre ile kayıt oluyoruz. Sonrasında seçim yapmanızı istiyor; istersen hemen bir NFT karakter satın alıp, hem öğrenip hem de kripto kazanmaya başlayabilirsin, istersen de ücretsiz olarak başlayabilirsin. Biz ilk olarak ücretsizi seçerek başlayalım; biraz sonra sizinle birlikte bir NFT karakter alırız ve her özelliğini tek tek anlatırız. Karakter alınca, para kazanma hızı kat ve kat artıyor, zaten gördükten sonra tahminen siz de direk NFT alıp başlarsınız, çünkü 1 dolara bile var. Ana dilimizi Türkçe seçerek başlıyoruz.

Buradan sonrasını biz hızlıca zevklerimize göre seçiyoruz siz kendinize göre belirlersiniz. Bir de ingilizce seviyenizi ölçecek test olacak sonrasında öğrenmeye hazır olacaksınız. Seviye belirleme testinden sonra; ücretsiz olarak ingilizce öğrenmeye başlamak için, bize bir adet common karakter veriyorlar. İster story, ister words isterseniz de grammer bölümlerinden birini seçip hemen bu karakter ile öğrenmeye başlayabilirsiniz. Eğitim kısmını 1 tane NFT satın alarak göstermek istiyoruz, hem marketi de anlatmış oluruz. Sağ üstten market simgesi ile markete ulaşabilirsiniz.

Let Me Speak NFT Marketplace:

Daha önce denemek için 1 tane uncommon almıştık ama token kazanma hızını görünce, sizle beraber tekrar RARE almak istiyoruz. Solana tabanlı cüzdanımızı bağlayacağız, satın aldığımız NFT; cüzdanımıza tanımlanacak ayrıca kazandığınız tokenlerı da yine kendi cüzdanınıza çekeceksiniz. Eğer solana cüzdanınız yoksa Phantom kullanım videomuza buradan ulaşarak rahatlıkla kurabilirsiniz.

Pazaryerine giriyoruz; bu arada 4 kategoride karakter var, Uncommon, nadir yani rare, epik ve efsanevi; yine bu sırayla yetenekleri ve fiyatları da artıyor. Şimdi bir tane Rare seçelim, burada NFT karakterdeki özellikleri de tek tek anlatayım.

Let Me Speak NFT Karakter:

Yetenek: Bir Karakter ne kadar çok Yetenek puanına sahipse, o kadar hızlı ilerler, o kadar çok token kazandırır.

Ödül derecesi: Farklı Nadirlikteki karakterler, aynı öğrenme eylemleri için farklı ödüller alır.

Günlük kazanç: Karakterin size 1 günde kazandıracağı min. ve max. token adedini belirtiyor.

Öğrenme hızı: Bu parametre, bir NFT Karakterinin Enerji harcaması karşılığında kaç XP puanı aldığını gösterir. Yeni XP seviyelerine hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız, daha yüksek öğrenme hızına sahip Karakterleri seçmelisiniz.

Eğer yeni bir NFT karakter alırsanız, yani başkasının kullanıp da satmadığı bir karakterse seviye 1 den başlar ve siz öğrendikçe XP puanı kazanır ve seviyeniz artar. Ayrıca her karakterin bir vize süresi ve limiti var. Örneğin Rare bir karakterin vize süresi 150 gün ve maks. 3 kere vize yenileyebiliyoruz. Altta gördüğünüz davet kısmını biraz sonra anlatırım, davet ile kendiniz yeni bir NFT mintleyebiliyorsunuz.

Ayrıca BURS kısmından, sahip olduğunuz NFT karakterleri başkasına da kiralayabiliyorsunuz. Bu da harika bir özellik; bir de dönüştür bölümünde de direk uygulama içerisinden kazandığınız LSTAR tokenleri buradan seçerek istediğiniz kripto paraya dönüştürebiliyorsunuz. Haydi artık yeni karakterimizle öğrenmeye başlayalım. Öğren tuşuna basıp uygulamaya tekrar giriyoruz.

Let Me Speak Kullanım (İngilizce Öğrenmek):

Karakterimizi seçip başlıyoruz. Story , Words ve Grammer bölümlerinden istediğinizi seçip ingilizce öğrenmeye ve token kazanmaya başlayabilirsiniz. Story bölümünde belirli hikayeleri takip ederek bir sistem ile geliştirmenizi ilerletebilirsiniz. Ayrıca words veya grammer üzerine yoğunlaşmak için bu bölümleri de tercih edebilirsiniz. Günlük enerjiniz bitene kadar dilediğinizce öğrenmek ve kripto para kazanmak sizin elinizde.

Şimdi gidelim kazandığımız tokenleri bir stablecoin ile takaslayalım. Hesabım bölümünde kazandığınız LSTAR tokenleri görebileceksiniz; her 300 adet olduğunda topla diyerek cüzdanınıza çekebilirsiniz. Şimdi topladığımız LSTARları USDC’ye dönüştürelim. Gördüğünüz gibi her şey çok kadar basit ve çok eğlenceli; hem ingilizce öğreniyor hem de para kazanıyoruz.

Projenin whitepaperına ‘da dalıp biraz inceleyelim. Hem LSTAR tokeni de ayrıca size anlatmak istiyoruz. Burada oyunun bütün oynanış şeklini, ekonomisini, hesaplamalarını ayrı ayrı bulabilirsiniz. Karakterlerin özellikleri ve bu özelliklerin ne işe yaradığı, yine burada detaylıca anlatılmış. Siz de kendiniz NFT karakter satın almadan önce buradan inceleyip karar verebilirsiniz.

letmespeak.org’un arkasında EdTech, DeFi ve yatırım bankacılığı alanlarında kariyer sahibi 20 kişiden fazla bir ekip bulunmaktadır. Ekibin deneyimi milyonlarca insanın zevkle kullandığı 10 yıllık dil öğrenme uygulamalarını, Goldman Sachs ve Merrill Lynch’te 15 yıllık yatırım bankacılığını, 20 yıllık hayırseverliği, blok zinciri teknolojisini kullanarak 4 yıllık iş modellerini yeniden icat etmeyi içeriyor.

Bu arada Let Me Speak; günümüz teknolojisinin gücünü ve araştırmaları kullanarak eğitimi yeniden icat etmek için benzer düşünen kuruluşlarla ortak olmak istiyor. Böylece tüm dünyada ses getirecek Sosyal etki yaratmak istiyorlar. LMS Hibe Fonu; halihazırda Ürdün’deki Iraklı mültecilerle bir pilot program yürütüyor. Katılımcıları sığınacakları yeni ülkelerdeki geleceklerine hazırlanıyorlar. Amaçları, İngilizcelerini geliştirmek, yeni evlerine entegre olmalarına yardımcı olmak ve ailelerine destek olmak.

LSTAR Coin Analiz:

Tokenomics bölümünden LSTAR’a bir bakalım. Solana ağında işlem görüyor ve şuan MEXC borsasında da satılıyor. Learning Star $LSTAR ön satış fiyatının da şuan bir hayli altında yani aslında uygulamayı kullanıp, LSTAR token kazandığınızda, potansiyel olarak 10,20 x kazanç fırsatı da yakalamış olabilirsiniz.

Letmespeak ’de toplamda; 3 farklı kazanma metodu var. 

 1. NFT Karakter satın alır ve serüvene başlayabilir;
 2. Burs metoduyla NFT karakter satın alır ve dünya üzerinde başka insanlara kiraya verebilir veya bir başkasının NFT’sini kiralayabilirsin.
 3. NFT karakter satın aldıktan sonra geliştirip satar veya NFT karakter davet eder yani yaratır ve satabilirsin.

İlkini zaten anlattık şimdi Burs yani kiralama kısmından (Let Me Speak Scholarship) bahsedelim. Buradan ister kendi NFT karakterinizi kiraya verip pasif gelir elde edebilir; isterseniz de NFT karakter satın almak yerine kiralayıp, bir yandan ingilizce öğrenir bir yandan da NFT ‘nin sahibiyle tokenları bölüşürsünüz. Profil bölümüden girerek kiralamak istediğiniz karakteri seçip, içerisinde; burs aktar yapacaksınız.

NFT Nedir? NFTler için Kapsamlı Rehber

Şimdi bir de yeni NFT minteleme, üretme yani oyundaki davet bölümünü de anlatmak istiyoruz. Bir karakterin içerisindeyken davet tuşuna basıp mintleme ekranına girebiliyorsunuz. Şuan bende iki tane aynı özellikte karakter olmadığı için mintleyemiyeceğim. Her NFT Karakteri, yeni Karakterler oluşturmak için kullanılabilir. Yeni bir tane üretmek için aynı Nadirlikte 2 Karaktere ve oyun içi tokenlarda bir ücrete ihtiyacınız var. Her Karakter için sınırlı sayıda Davet verebilirsiniz; sınır, Karakterin Nadirliğine bağlıdır.

Projenin Roadmap ‘ine yani yol haritasına göre; en büyük hedeflerinden biri coinlerini kullanıcılara dağıtarak yavaş yavaş topluluğa ait bir Merkeziyetsiz Otonom Organizasyona yani DAO’ya dönüşmektir. Proje 2023’de daha fazla dili Öğren ve kazan modeline katmayı ve üç yıl içinde 1 milyar kişiye, 50 milyon aylık aktif kullanıcıya, 100 milyondan fazla NFT ’lik dev bir ekosisteme sahip olmayı planlıyor. Sizler de hemen Let Me Speak uygulamasını App Store veya Google Store’dan indirip; yolda, otobüste kısacası her yerde kullanabilirsiniz. Şimdiden 2 milyondan fazla indirme, ayda 700 bin kullanıcı ve NFT satışlarından 25 Milyon dolardan fazla hacim yapıldı.

DAO Nedir? Merkeziyetsiz Otonom Organizasyonlar

Projenin twitter hesabında zaten, şimdiden 1 milyondan fazla abone var ve proje twitterda baya aktif paylaşımlar yapıyor.. Aynı şekilde instagram hesaplarında da baya aktifler ve burada da 100 binden fazla topluluğa sahipler. Projenin tüm linklerine yazımızdan ulaşabilirsiniz. Şuan sistem aktif ve hemen kaydolup İngilizce öğrenmeye ve para kazanmaya başlayabilirsiniz!!

Yazımızı tamamlamadan önce, Piyasa analizleri, altcoin proje incelemeleri, airdrop, ön satış ve farklı kazanç fırsatlarını kaçırmamak için; Youtube kanalımıza abone olmayı ve bildirim zilini açmayı unutmayın. Ayrıca tüm paylaşımlarımızı anında görmek için, Pusula Finans’ı twitterdan da takip etmelisiniz.

Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle..

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. Siz anlattıktan sonra kullanmaya başladım. Gayet başarılı ve eğlenceli olmuş. Uygulamada işe yarıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.