Turbos Finance Testnet Rehberi


0

Sui ekosistemi gelişmeye devam ediyor. Sui Network üzerinde güçlü partnerleri olan Turbos Finance’ın testnet platformunu birlikte test edeceğiz. Yapacağımız basit işlemlerle airdrop ihtimalini kovalamaya devam ediyoruz.

Turbos Finance, Jump Crypto ve Mysten Labs tarafından desteklenen, DeFi’yi Sui’nin geliştiricilerine ve kullanıcılarına getiren, gözetim altında olmayan ve hiper verimli merkezi olmayan bir borsadır (DEX).

Sui Wallet Kurulumu

BURADAN sui wallet cüzdanı chrome tarayıcımıza ekliyoruz. Cüzdanımızı kurup gizli kelimelerimizi sakladıktan sonra, Test SUI tokenleri için BURADAN discord kanallarına gidip, Test SUI istiyoruz. Cüzdan içindeki fauceti de deneyebilirsiniz.

Turbos Finance Kullanımı

BURADAN platforma gidiyoruz. Cüzdanımızı bağlıyoruz. Faucet bölümüne geçiyoruz. Öncelikle platformda kullanacağımız BTC, USDC ve ETH istiyoruz.

Turbos Finance Swap

Öncelikle Trade bölümüne geçiyoruz. Burada USDC, SUI, ETH ve BTC arasında takas işlemleri yapıyoruz.

Turbos Finance Earn

Takas işlemleri sonrasında, buradaki BTC/USDC, ETH/USDC ve SUI/USDC havuzlarına likidite ekliyoruz. Eklediğimiz likiditenin bir bölümünü geri çekiyoruz.

Earn bölümünü kullanırken Lite ve Pro versiyonlarını kullanmaya özen gösterin. Her iki ara yüzle likidite işlemlerini yapıyoruz ve eklediğimiz likiditenin bir bölümünü geri çekiyoruz.

Hata ve Öneri Bildirimi

Platformu kullanırken karşılaştığınız hatalar veya platform için önerilerinizi discord da #testnet-feedback kanalından ekibe iletebilirsiniz. BURADAN discord kanalına katılabilirsiniz. Discord rollerini almak için Zealy görevlerini yapmayı unutmayın BURADAN ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 4
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.