Tsunami Finance Testneti


0

Aptos Network üzerinde çıkan projeleri takip etmeye devam ediyoruz. Aptos üzerinde merkeziyetsiz olarak, Swap ve kaldıraçlı işlemler yapılmasına olanak sağlayan Tsunami Finance platform testnet adımlarını sizlerle paylaşalım;

Platform testnetine katıldıktan sonra görevleri tamamlayıp, discord da rolleri almayı unutmayın. Platformdaki görevleri yaparak platforma ait NFT’leri almaya hak kazanacaksınız. Bu tip NFT’lerin projelerin airdrop veya ödül etkinliklerinde çok büyük roller oynadığını unutmayın.

Hemen sizlere adımlarını anlatalım;

1.Adım: Aptos Network de ağı kullanmak için cüzdana ihtiyacımız var. Bunun için MartianPetra Aptos Wallet gibi cüzdanlardan birini taracayımıza ekliyoruz. Biz Martian Wallet üzerinden işlemlere devam ediyoruz.

2.Adım: İşlemler için cüzdan içerisinde Aptos Testnet ağına geçiyoruz. Sonrasında Airdrop butonuna basıyoruz. Test Aptoslarını alıyoruz.

3.Adım; Buradan Tsunami Finance platformuna ulaşıyoruz. İlk önce cüzdanımızı bağlıyoruz. Cüzdanı bağladığımızda bizden bir twit atmamızı istiyor. Onu gerçekleştirdikten sonra kullanacağımız test tokenlerini alacağız. Bunun için Faucet sekmesine basıyoruz ve aşağıdaki görselde gördüğünüz tüm tokenleri sırasıyla alıyoruz.

4.Adım:

Yapmamız gereken görevler sırasıyla;

 1. 10 Tane swap işlemi
 2. 50bin dolarlık işlem hacmi
 3. 10bin dolarlık likidite ekleme
 4. 5bin dolarlık likiditeyi geri çekme (withdraw)

5.Adım: Buradan tsunami Finance discord kanalına katılıyoruz. Doğrulama sonrasında roller sekmesinden rollerimizi alıyoruz. Big Wave rolünü kazanmak için; işlemleri doğru şekilde tamamladıktan sonra discord username ekliyoruz.

İşlemler bu kadar. Discord içinde başka rollerde dağıtılacak, topluluklara erken katılmak önemli diğer NFT’lerini de takip etmekte fayda var. Artık projeler NFT’ler dağıtarak topluluklarını çok daha rahat belirleyebiliyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.