Rivera Testnet Rehberi | Ödüllü


0

Mantle Network Mainnete geçtikten sonra, üzerinde geliştirilen DEX ve DEFI araçları da hem mainnete geçiyor, hem de testnetlerine devam ediyor. Rivera Money projesi de bu DEFI araçlarından biri, FusionX projesiyle birlikte yeni nesil ALM startejisi ile DEX’lere likidite sağlamayı amaçlıyorlar.

Platformu test etmek için ödüllü testnet başlattılar. Basit adımlarla bu testnete katılacağız. Adımları dikkatlice takip edelim. Yapacağımız bu işlemleri Zealy görevlerinde ekibe ileteceğiz. Bu nedenle öncelikle;

BURADAN zealy sosyal medya görevlerine başlayalım.

Buradaki görevler için platformu kullandıktan sonra ekran görüntüsü olarak göndereceğiz.

Mantle Testnet Ağını Metamask’a Kurulumu

BURADAN chainlist sitesine gidiyoruz ve cüzdanımızı bağlayarak Mantle Testnet ağını cüzdanımıza ekliyoruz. Bu adımı tamamladıktan sonra;

Rivera Money

BURADAN platforma gidiyoruz. Mantle test ağında cüzdanımızı bağlıyoruz. Öncelikle Faucet bölümünden test tokenleri istiyoruz. Platform için ihtiyacımız olan tokenler WMNT ve DAI eğer gelen tokenler farklı ise FusionX sitesinden bunları swaplayabilirsiniz. FusionX sitesine BURADAN ulaşabilirsiniz.

Cüzdanımıza WMNT ve DAI test tokenlerini aldıktan sonra; iki farklı havuzumuz var. X-WMNT-FSX ve Z-DAI-MUSDC, bu iki havuza likidite ekliyoruz.

Sonrasında eklediğimiz likidite’nin bir bölümünü geri çekiyoruz. Bu şekilde platformu günlük olarak kullanmaya özen gösterelim Zealy etkinliği sonunda ekip ödüller dağıtacağını belirtmiş bu nedenle, bu rehberi kayıt edip, ara ara kullanmaya çalışalım.

Ayrıca platform ile ilgili bir hata, öneri yapmak istediğinizde BURADAN Discord kanallarına girip #testnet-feedback kanalına bildirmeyi unutmayın. Ayrıca yaptığınız bildirimin ekran görüntüsü ile Zealy’de gönderebileceğiniz bir bölüm var.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.