Reveel Kullanım Rehberi


0

Reveel Web3 ekosistemi için birlikte çalışabilirliği mümkün kılıyor. İster bir içerik oluşturucusu olun, ister birstart-up, blok zincir üzerinden gelir paylaşımları için farklı ödemeler ve sistemler oldukça karmaşık olabilir. İşte reveel bu sorunu çözüyor.

Platform üzerinden farklı gelir paylaşım modelleri yaratarak ve AI destek sistemlerle birlikte çalışmalar yürüterek, gelir kazanabilirsiniz. İçerik oluşturuyorsunuz ve bir ekibiniz var ise, tüm işlemlerden pay dağıtımını otomatik olarak yaparak, herkesin şeffaf ve öngörülebilir şekilde kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Binance Labs ve Moments Ventures destekli projenin basit işlemler ile airdrop ihtimalini yakalıyoruz.

İlk önce BURADAN waitliste katılıyoruz. Adımlar oldukça basit mail adresinizi ve cüzdanınızı bağlayarak waitliste katılabilirsiniz. Arkham projesi gibi basit işlemler yaparak yüzlerce dolar kazandığımızı unutmayın. Hızlıca bu adımı tamamlayabilirsiniz.

Swap & Bridge

Platform: https://app.r3vl.xyz/

Bizler için şuan en rahat alan, swap ve brdige işlemi yapmak, Ethereum, Arbitrum, Optimism, Polygon gibi ağlar arasında swap ve Bridge işlemini bir arada yapabiliyoruz. Burada işlemi yaparken Stargate köprüsünü seçerseniz, Layerzero içinde TX yapmış olursunuz. Hem bu platformu kullanmış oluyoruz, hem de Layerzero için işlem yapmış oluyoruz. Ara ara platformu kullanmaya özen gösterin.

Farklı işlemler geldiğinde rehberi güncelleriz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 7
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.