Popüler Analist, Bitcoin BTC, Ethereum ve Dogecoin İçin İleriye Yönelik Yol Haritasını Paylaştı


0

Geniş çapta takip edilen bir kripto analisti, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Dogecoin (DOGE) hakkındaki görünümünü güncelliyor, çünkü BTC’nin rallisi hız kaybediyor olabilir.

Altcoin Sherpa, 194.500 Twitter takipçisine Bitcoin’in şu anki 28.210 $ değerinden yaklaşık %6 düşebileceğini söyledi. Tüccar, Bitcoin’in son birkaç haftadır 28.800 ila 26.500 dolar arasında dalgalandığını söylüyor. 200 günlük hareketli ortalamanın da yöneldiği alt seviye fiyat aralığına geri dönebileceğini tahmin ediyor.

“BTC: Bitcoin’in en azından EQ’ya [dengeye] biraz daha düştüğünü düşünüyorum. 26.500$ da önemli bir seviye; 4 saatte düşük aralık ve 200-EMA [üstel hareketli ortalama]. Hala izliyorum.”

Ayrıca, fiyatın önemli bir hamle yapmadan önce bir süre daha 27.000$ ve 28.000$ seviyelerinde dalgalanabileceğini söylüyor.

“Bitcoin hakkında bazı çok hızlı düşünceler burada. Fiyat birkaç hafta daha burada dalgalanabilir ve hala herhangi bir netlik göremedik. Daha düşük zaman dilimlerinde, EMA’ların hepsi oldukça iyi sıralanıyor ve bence iyi görünüyorlar. Bununla birlikte, 4 saatlik 200 EMA, ilgi alanı olan 26.500 $ civarında. BTC, Perşembe günü erken saatlerde kısa bir süre için 28.000 doların altına düştü, ancak o zamandan beri yazı yazılırken 28.066 dolara yükseldi. Daha sonra Sherpa, Ethereum’un 1.800 $ seviyesini tutması gerektiğini yoksa 1.750 $’a düşebileceğini söylüyor. Sherpa’ya göre, 1.800 $ seviyesini tutarsa, ETH muhtemelen 2.000 $ aralığına yükselecek. “ETH: Buraya gelen kilit seviye IMO [bence], gerçekten 1.800 doların tutulduğunu görmek isterdi yoksa son hareket sadece bir sapmaydı ve yakın zamanda herhangi bir altszn [altcoin sezonu] görmüyoruz ”

Son olarak, satıcı, Dogecoin için olası bir geleceği tahmin etmek için bir varlığın desteğini ve direnci belirlemeye yönelik bir teknik analiz yöntemi olan Fibonacci düzeltme yöntemini kullanır. Twitter’da ikonunu DOGE logosuna çevirerek %30’dan fazla pompaladıktan sonra meme jetonunun değeri düşüyor. 200 günlük EMA .786 fib seviyesinde

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.