ParallelChain Testnet Rehberi


1

ParallelChain, dijital ekonomi için hesap verebilir, adil ve sağlam bir omurga altyapısı oluşturan bir genel + özel katman-1 blok zinciri protokolü.

ParallelChain, 2018’den bu yana, KYC, veri güvenliği, tedarik zinciri çözümleri gibi yüksek performanslı kurumsal düzeyde uygulamaların oluşturulduğu ve çalıştırıldığı, izin verilen bir blockchain platformudur. Yaklaşık 55 Milyon dolar yatırım almış projenin hızlıca partnerlerine de bakalım;

ParallelChain Yatırımcıları

ParallelChain 4 testnet aşamasında bir kaç basit adım ile bizde yerimizi alalım ve potansiyel airdrop fırsatlarını kaçırmayalım. Şimdi adım adım süreçleri anlatalım.

1.Adım : Buradan siteye gidiyoruz. Sağ üsteki menüden görsele basıyoruz. ParallelChain Wallet cüzdanımızı oluşturuyoruz.

2.Adım: Cüzdanı oluşturduktan sonra, adresiniz üstüne bastığınızda “Download” seçeneği gelecektirk. Private key anahtarınızı oradan indirmeyi unutmayın.

3.Adım : Cüzdan adresimizi kopyalıyoruz. Hemen alt taraftaki “Faucet” tuşuna basıyoruz. Faucet bölümünde adresimizi yazıp XPLL coin istiyoruz. Bir kaç dakika içinde coinler cüzdanımıza geliyor.

4.Adım : Cüzdanı oluşturduğumuz sitede “Staking” bölümüne geçiyoruz. Ordaki Validatorlerin hepsine biraz XPLL coin stake ediyoruz.

5. Adım: Buradaki twitter gönderisine gidiyoruz. Test NFT’imizi almak için cüzdan adresimizi yanıt olarak paylaşıyoruz. İşlemler tamamdır.

Tabii ki ParallelChain sosyal medya adreslerini takip etmeyi, hata ile karşılaşırsanız bunları ekibe bildirmeyi unutmayın.

Soru, görüş ve paylaşımlarınız için twitter ve telegramdan bizlere ulaşabilir yada aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 5 ay önce

    süpersiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir