Gala Token Neden Yükseliyor?


0

Son 5 günde %300 değerlenen Gala Token neden yükseliyor. Hadi buyrun yazımıza!

Gala Games,  Town Stars oyunun ödül dağıtım mekanizmasını durdurduğu için kullanıcıları oyunu oynamaya teşvik etmedi. Ancak son ekosistem güncellemesinde Gala Games, ödül mekanizmasını yeniden başlatarak ve oyunu önemli ölçüde iyileştirerek kullanıcıların ilgisini yeniden canlandırmayı hedefliyor. 

Gala Games’in Town Star’ı iyileştirme ve onu Gala Games ekosistemiyle daha uyumlu hale getirme stratejisinin bir sonucu olarak coin fiyatı oldukça yükseldi. Gala Games’in Kurucu Ortağı ve CEO’su Eric ‘Benefactor’ Schiermeyer, bir yılı aşkın bir süredir farklı tokenomik türlerini test ettiklerini açıkladı. 

Gala Games, Yeni Ekosistem Güncellemesinde Town Star’a Güç Verecek

Gala Games’in CEO’su, amiral gemisi Web3 çiftçilik oyunu Town Star’ın , özellikle Oyna-Kazan mekanizmasındaki iyileştirmelerle birlikte, çeşitli değişikliklerden geçtiğini paylaştı. 

Town Star’a Mark Skaggs’ın katılmasının yaptıkları en önemli değişikliklerden biri olduğunu ekledi. Skaggs, en etkili çiftçilik simülatörlerinden ve sosyal medya oyunlarından biri olan Farmville’e liderlik etme çabalarıyla dikkat çekiyor . Farmville’in 80 milyon kullanıcı tabanının korunmasında önemli bir rol oynadı ve şimdi Town Star’ın büyümesinden sorumlu.

Benefactor ayrıca şunları paylaştı: 

"Mark Zuckerberg ile insanların Facebook'a sadece 100 milyonlarca kişinin Farmville oynamak için geldiklerini söylediği bir sohbeti hatırlıyorum. Mark Skaggs ve Farmville olmasaydı, birçok yönden Facebook bugün olduğu kadar büyük olmazdı. Ondan tekrar yapmasını istedim. Oraya gerçekten varabilecek miyiz kim bilir ama bunu deneyecek bir takım varsa, bu takımdır."

Town Star’ı devasa bir oyuna dönüştürmek için Schiermeyer, oyunu geliştirmek için sürekli değişiklikler yapmaları gerektiğini ileri sürerek TOWN’un sonunu duyurdu. 

Daha sonra Town Star node’larının, Spider Tanks ‘a benzer bir yakma mekanizması aracılığıyla GALA kazanmaya başlayacağını duyurdu . Kullanıcılar Town Star oyununda GALA ile belirli öğeleri satın aldıklarında , mekanizma GALA’yı yakacak ve yakılan jetonların bir kısmını düğümlere ve oyna-ve-kazan havuzuna iade edecek. 

TOWN’dan Gala’ya değişimin önümüzdeki 60 gün içinde gerçekleşmesi bekleniyor ve kullanıcıların değişimi yapmak için en az 180 günü olacak. 

Gala Games, duyurunun sonunda bu ayın sonunda bir oyun testi yapılacağını ve kullanıcıların şubat ayında tam sürümün çıkmasını bekleyebileceklerini paylaştı. Yeni sürüm, yeni kazanma özelliğine ve dekorasyonlar, seviye atlama NFT’leri ve daha fazlası gibi diğer özelliklere ev sahipliği yapacak.

 • Gala Games, Town Star düğümlerini çalıştıran kullanıcı eksikliği nedeniyle daha önce Town Star Rewards’ı durdurmuştu.
 • Town Star’ın kullanılmayan NFT’lerinin %97,5’ini 2022’nin 4. çeyreğinde sanal bir şenlik ateşinde yaktığı bildirildi. 
 • Her Gala Kurucu Düğümün maliyeti 95.000 ila 100.000 USD iken, bir Town Star Düğümünün maliyeti 12.000 ila 15.000 USD arasında.

Eric Schiermeyer ve Michael McCarthy, 2019’da Gala Games’i kurdu. Gala Games’in CEO’su Schiermeyer, blok zincir ve kripto para alanına katılmadan önce dijital oyun alanında yoğun bir şekilde çalıştı.

Gala Games Nedir?

Gala Games, oyuncuları oyun içi başarılarından dolayı dijital varlıklarla ödüllendiren, blok zincir tabanlı, oyna kazan bir oyun platformudur. Gala Games, video oyunu oyuncularının geçmişte mücadele ettiği büyük bir eksikliği gideriyor: oyun yoluyla kazanılan öğelerin mülkiyetini alma yeteneği.

Gala Games platformu, gerçek zamanlı strateji (RTS), çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası (MOBA), rol yapma oyunu (RPG) başlıkları ve daha fazlasını içerir. Oynanış, oyunlar arasında önemli ölçüde farklılık gösterse de, her biri oyuncuları GALA kripto para birimi ve değiştirilemez tokenler (NFT’ler) dahil olmak üzere dijital varlıklarla ödüllendirir.

Gala Games, Ethereum blok zincirinde çalışır. Bununla birlikte, platform aynı zamanda Polygon ağı ile ortaklık kurdu ve p.Network Bridge dApp ile BNB Zincirine başarılı bir şekilde köprü kurdu. Köprüler oyuncuların tokenlerini indirimli gas ücretleriyle gönderip alıp satmalarına olanak tanıyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.