Mun Blockchain Ödüllü Testneti


0

Cosmos üzerinde geliştirilen Mun Blockchain çözümü ile ücretsiz para transferi sağlanacağı belirtilmiş. Yeni nesil bankacılık ve pasif gelir modeli olarak kendini tanıtan projenin ödüllü testnetinde yapılması gerekenleri sizlerle paylaşmadan önce kısaca ödül ve token ekonomisine bakalım;

Airdrop Ödülleri

Toplam 20 milyon $MUN airdrop olarak dağıtılacak, Toplam token miktarısı ise 100 Milyon MUN token. Ödül havuzuna katılmak için yapılması gerekenler oldukça basit.

Ödül havuzuna hak kazanabilmek için yapmamız gerekenler;

Keplr Wallet kurulumu ve MUN ağının eklenmesi

Testnete katılabilmek için öncelikle Keplr Wallet cüzdanımızı bilgisayarımıza kuruyoruz. Sonrasında buradan siteye ulaşarak cüzdanımızı siteye bağlıyoruz.

Cüzdan işini hallettiysek, sıra test tokenlerini almaya geldi. Buradan faucet sitesine ulaşıyoruz ve test tokeni talep ediyoruz. (En fazla 3 kere test tokeni talep edebiliyorsunuz.)

Tüm bu adımları tamamladıysanız, artık keplr cüzdanınız ile başkalarına test tokeni göndermeniz gerekiyor. Bunun için discord kanallarını kullanabilir, yazımızın altına mun adresinizi bırakabilir veya telegram kanalımızdan birbirinize gönderebilirsiniz.

Buradan gönderim detaylarınıza ulaşabilirsiniz.

Yukarıda saydığımız adımları tamamladıktan sonra, projenin twitter adresini takip ediyoruz ve discord kanallarına girip airdrop rolü alıyoruz.

Bonus

Buradan stake sitesine ulaşıyoruz. Cüzdanımızı bağlayıp, aktif validator olanlardan birine stake işlemi yapıyoruz. İşlemler bu kadar.

Bu işlemler sonrasında gördüğünüz hataları ve önerilerinizi ekibe bildirmeyi unutmayın. Ayrıca discorda kanllarında airdrop için farklı etkinliklerde mevcut onları da takip etmeyi unutmayın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.