Kripto Dijital Reklam Pazarlama: Yeni Projelerin Büyümesi ve Genişlemesi


0

Bir projeyi veya işletmeyi yönetmek zordur. Ancak ölçekleme, yepyeni bir zorluk seviyesi sunar. Bir işi büyütmenin tüm baş ağrılarına ortak çözüm nedir? Cevap, Dijital Pazarlama. Dijital pazarlamanızın işletmenizin büyümesine nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Bir projeyi yönetmek, işin sadece yarısıdır. Ölçeklendirme de aynı derecede önemlidir. Projenizin hayatta kalması için çok önemlidir. Zamana ve trendlere ayak uydurmalı, rekabetinizi aşmalı ve gündemle alakalı kalmalısınız. Dijital pazarlama stratejilerinin kullanımının daha yüksek kar marjları sağladığı ve işletmelerin yeni ölçek seviyelerine ulaşmalarına olanak sağladığı kanıtlanmıştır. Kolay iş değil. Ancak Türkiye ‘de sektörün en iyisi olan Pusula Finans ile, kripto dijital reklam pazarlama en doğru şekilde yapıldığında dijital pazarlama çok faydalı olabilir.

Kripto Para Projeleri için En İyi İçerik Reklam Pazarlaması Nasıl Yapılır?

Her tür proje, marka ve işletme için dijital pazarlama hizmetlerinin faydaları sınırsızdır ve göz ardı edilmemelidir. İnternet kullanıcılarının %78’i çevrimiçi ürün araştırması yapıyor. Büyümek, ölçeklendirmek veya genişlemek istiyorsanız, yeni teknolojilerden yararlanmanız ve çağın ötesinde olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Blockchain (blokzincir) dijital pazarlamayı benimsemek, işinizi büyütmenin en iyi yollarından biridir.

Dijital pazarlama projelerin büyümesine nasıl yardımcı olabilir?

1) Pazarınızı genişletin

Daha büyük bir müşteri tabanını büyütmek her işletmenin en büyük önceliğidir. Dijital pazarlama, yerel arama motoru optimizasyon hizmetleri aracılığıyla pazarınızı genişletmenize ve ürün veya hizmetinizi yerel hizmet alanınızda küresel bir ölçeğe veya bölgeye getirmenize olanak tanır.

Gerçek mekanda faaliyet gösteren mağazaların modası asla geçmeyecek olsa da, e-ticaret daha iyi erişilebilirlik sunar. Daha geniş bir kitleye ulaşabilir ve ürününüzü dünyanın her yerine gönderebilirsiniz.

2) Mevcut müşterileri beslemek

Mevcut müşterilerinizden tekrar satın alarak satışlarınızı artırın! Müşterileriniz sizden olumlu bir satın alma deneyimi yaşadıysa, tekrar satın alma olasılıkları daha yüksektir. E-posta pazarlama yoluyla onlarla iletişimde kalın. Müşterilerinizin alışveriş davranışlarını ve tercihlerini yakalayan ve onları yeni ürünler ve promosyonlarla güncel tutan kişiselleştirilmiş mesajlar gönderen, onlara indirimler ve müşteri sadakat programları sunan ve ayrıca tavsiye isteyen pazarlama sistemlerini kurabilirsiniz!

3) Daha iyi müşteri hizmeti sunun

İyi bir müşteri hizmetinin üç ayırt edici özelliği vardır: hız, çözüm sağlamada dakiklik anlamına gelir; erişilebilirlik, desteğin uygun olan çeşitli kanallar üzerinden her zaman ve her yerde erişilebilir olması anlamına gelir; ve samimiyet, müşterinizi gerçekten önemsemek ve yardım etmek istemek anlamına gelir.

Dijital Pazarlama bu üçüne birden vurur. Çok sayıda müşteri hizmetleri kanalı sunar ve otomatik ancak kişiselleştirilmiş yanıtları hızlı bir şekilde göndermenize olanak tanır!

Dijital Reklam Pazarlamayı Kullanarak Bir Blokzincir Projesi Nasıl Büyütülür?

SEO Denetimi gerçekleştirin

Güzel bir web sitesi, işletmenizi potansiyel müşterilerinize tanıtmanın harika bir yoludur, ancak kimse görmezse boşunadır. Bir SEO denetimi, arama motoru sonuçlarında nasıl sıralandığınızı ve potansiyel müşterilerinizin ürününüze veya hizmetinize ihtiyaç duyduklarında sizi bulabilmeleri için daha üst sıralarda yer almak için neler yapabileceğinizi söyleyecektir. Denetimimize dayanarak, web sitenizi optimize edebilir, böylece arama motoru sonuçlarında daha iyi bir sıralama elde edebilirsiniz. Arama Motoru Optimizasyonu veya SEO, pazarınızın önüne geçmenize ve web sitenize trafik çekmenize yardımcı olabilecek uzun vadeli bir stratejik plandır. Çok para gerektirmez, ancak çok zaman, çaba ve özel beceriler gerektirir. Zamanınız kısıtlıysa ve beceriye sahip değilseniz, Pusula Finans ‘ta yardımcı olmak için çok sayıda uygun fiyatlı SEO hizmeti vardır.

İçerik pazarlama

Dijital pazarlamacılar, birçok nedenden dolayı içeriği sektörün en iyisi olarak görüyor: Hedef kitlenizin sorunlarına veya odak noktalarına çözümler sunarak, web sitenize trafik çekmenize yardımcı olabilir. SEO stratejinizi destekler ve arama motoru sıralamanızı iyileştirmeye yardımcı olur. Aslında araştırmalar şunu söylüyor: “Blokzincir markanızın bir blogu varsa (olmayanlara kıyasla!) her ay yaklaşık %67 daha fazla potansiyel müşteri bekleyebilirsiniz.”
Güvenilirlik ve otorite inşa eder. Onlara ekstra değer verirseniz, hedef kitleniz daha uzun süre bağlı kalacaktır. Kripto içerik Pazarlama, sizi sektörünüzde bir düşünce lideri veya otorite olarak konumlandırarak sizi rekabetten ayırır. Okurlarınız sizden ne kadar çok şey öğrenirse, size o kadar çok güvenirler.

Güçlü ve güvenilir bir sosyal medya varlığı oluşturun.

Sosyal Medya, potansiyel ve mevcut müşterilerinizle bağlantı kurmak için güçlü bir araçtır. Onlarla etkileşim kurmak, onları en son ürünleriniz veya promosyonlarınızla güncellemek, istek ve ihtiyaçlarını dinlemek ve hatta Youtube, Twitter veya instagram  gibi sosyal medya platformları aracılığıyla doğrudan satış yapmak için bir ayrıcalık sağlar. Ayrıca, ürününüzü satın alma olasılığı en yüksek olan veya hizmetinize ihtiyaç duyan kişileri hedefleyen ücretli reklamlar aracılığıyla daha fazla potansiyel müşteri oluşturarak işinizin büyümesini hızlandırabilirsiniz. Sosyal medya kampanyanızı yürütmenin en iyi yolu, hem strateji oluşturabilecek, hem uygulayabilecek hem de sonuçları ölçebilecek, Pusula Finans Blokzincir ve Kripto Para Platformu ile çalışmaktır.

Güçlü Sosyal Medyanın ve Sosyal Medya Reklamlarının Faydaları

Tıklama Başına Ücretli Kampanyalara Yatırım Yapın

Web sayfalarının %90’ı, Google’dan sıfır organik trafik alıyor. Bunun nedeni, dijital pazarda ve diğer her yerde rekabetin YÜKSEK olmasıdır; sonuçlara ulaşmak için doğru stratejileri kullanmalısınız. Sadece bir web sitesi oluşturup en iyisini umamazsınız. Tıklama Başına Ödeme kampanyaları, web sitenize trafik çekmenin kesin bir yoludur. Dijital pazarlamacılar tarafından en çok tercih edilen dijital stratejidir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
  • 0
    alk_l_yorum
    Alkışlıyorum
  • 0
    be_endim
    Beğendim
  • 0
    d_nceliyim
    Düşünceliyim
  • 0
    be_enmedim
    Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.