Inery Ödüllü Node Testi


0

Inery, verileri merkezden dağıtmak için blok zinciri teknolojisini kullanmak ve aynı zamanda veri ihlallerini azaltmak ve güvenliği sağlamak için benimsenen blok zinciri sinerjisine sahip dağıtılmış bir veritabanını temsil eder. Bu yaklaşım, kullanıcı verilerini güvence altına alır ve yaygın bir kullanıma sahiptir.

Güvenli depolama, ilaç, tedarik zincirleri, finans, bankacılık vb. alanlarda kullanılabilir. Inery platformu uygulaması, sürekli olarak bilgisayar tarafından okunabilir bir forma dönüştürülen verilerin depolanması işlevi görür. Bu şekilde, verilerin güvenli bir şekilde saklanması ve değer sözleşmeleriyle bağlanmasıyla Inery Blockchain, verilerin en yüksek şeffaflık ve güvenlikle depolanmasını, değiştirilmesini ve aktarılmasını sağlar.

Inery yazılımı, merkezi olmayan blok zinciri teknolojisinden yararlanmak isteyen herhangi bir işletme için mükemmel bir çözümü temsil ediyor. Bu nedenle Inery, veritabanlarının merkeziyetsizliği ele almak için özel olarak tasarlanmıştır.

Node testin kurulumu ve diğer işlemler için Buradan Github sayfamıza ulaşabilirsiniz. Repoyu klonlamayı ve yıldız vermeyi de unutmayın:D

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.