Fuel Network Testneti | Beta-4


0

Uzun bir süredir takipte olduğumuz Fuel Network Beta-4 testnet aşamasına geçti.

Fuel Network moduler blockchain alanında güzel işler yapıyor. Modüler blokzincir teknolojisinin diğer bir önemli temsilcisi olan Celestia, biliyorsunuz yakın zaman önce airdrop açıkladı. Fuel’den de bu tarz bir beklentimiz var. Şartlar nasıl olur şimdiden bilemeyiz ama şuan yapacağımız basit şeyler ileride bizi öne geçirebilir. Haydi gelin birlikte biraz tx kasalım!

İlk olarak Fuel wallet ‘ınız yoksa hemen bir tane edinin: BURADAN giderek, cüzdan kurulum sayfasına ilerliyor ve Chrome, Brave uzantısını tarayıcımıza ekliyoruz. Daha önce fuel wallet açmadıysanız, yeni bir tane açabilir veya daha önce kullandıysanız, eski kelimeleriniz ile cüzdanı yeniden açabilirsiniz.

Cüzdan işini hallettiysek, sıra faucete geldi. BURADAN faucete ulaşıp test tokenleri alabilirsiniz.

Cüzdan ve faucet işlemlerinden sonra, developer sayfasında cüzdanımızı bağlayarak basit işlemleri yapıyoruz. BURADAN developer sayfasına ulaşabilirsiniz.

Fuel Network Sepoila Bridge

BURADAN bridge sayfasına ulaşarak sepoila ağında Fuel network ağına test ETH geçirebilirsiniz. Ayrıca ekosistem içinde test edilen yada devnet aşamasında olan projeleri BURADAN izleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.