dYdX’de V4 için Teşvik Geliyor


1

Dostlar size her fırsatta her platformda dYdX v4 testnet süreçlerine katılın, mutlaka yer alın diye söyledik.

Biliyorsunuz dYdX v4 ile kendi ağına taşınıyor diye çok anlattık ve testnet rehberini defalarca paylaştık ama bu kez başka bir şeyden bahsedeceğim. Bilenler vardı dYdX ilk çıktığında binlerce dolar airdrop dağıttı ve çok kişinin hayatını değiştirdi. Aynısını testnet sonrasında yeni ağına geçtiğinde de yapabilir. Üstelik bunu destekleyen bir kanıt var artık!

Airdrop beklentisini arşa çıkaran bir oylama topluluğa sunuldu ve v4 için teşvik yolda diyebiliriz. Oylamada şuan açık ara farkla evet oyu önde gidiyor. Bence airdrop için bu daha başlangıç çünkü dYdX her zaman topluluk odaklı.

dYdX vakfının snapshot oylamalarında teşvik ve ödül konusu gündeme geldiyse bence kesinlikle olumsuz sonuçlanmayacaktır! Benim düşüncem şu; testnet kullanıcılarının yanı sıra mevcut dYdX platformunu kullananlara da airdrop dağıtabilirler. Early kullanıcılarını ödüllendirerek yeni ağa alıştırma süreci çok mantıklı geliyor ve büyük projeler genellikle bunu yapıyorlar. dYdX de zaten en büyüklerden biri, neden olmasın! Peki ne yapmak gerekiyor! Tabiki dYdX v4 testnet’te işlem yapın! Yapmanız gerekenleri bir video ile anlatmıştık, en alta linki bırakırım. Her şey çok basit izlediğinizde anlayacaksınız.

Şimdi geldik bizi herkesin önüne geçirebilecek asıl kritere! Biraz önce de söylediğim gibi mevcut platformu kullanmak ödüllendirebilir. Şuanki sistem ile zaten dydx harika bir vadeli işlem deneyimi sunuyor ve biz sürekli kullanıyoruz. En fazla 5 dakikanızı alacak, cüzdanınız sisteme işlesin. Belki de bir kaç basit işlem ile ileride güzel paralar kazanabilirsiniz. Aşağıdaki link ile platforma girin ve cüzdanınızı bağlayarak hesabınızı oluşturun. https://trade.dydx.exchange/r/FPYAXIRL

Hesabı açtıktan sonrası da çok basit; dYdX cüzdanınıza bir miktar USDC aktaracaksınız. Sonrasında klasik borsalardan alıştığınız hatta çok daha iyi bir deneyim sunan kaldıraçlı trade ekranlarını kullanabilirsiniz. Bir kaç tane işlem açıp kapatmak bile yeni ağ mainnet’e geçtiğinde sizi early olarak işaretleyebilir. Sadece cüzdanım sisteme işlesin istiyorsanız az bir miktar yetebilir ama tabiki yaptığımız hacme göre farklı limit kriterleri olacaktır. Benim ana cüzdanımda zaten sağlam hacim olduğu için bir kaç tane yan cüzdanımda ara ara ufak hacimler yapıyorum. Atla deve değil basit işlemler güzel paralar kazandırabilir ki bunu defalarca yaşadık. Unutmadan dYdX v4 testnet rehber videomuzu da buraya bırakıyorum.

dYdX Nedir?

dYdX, şu anda sürekli vadeli işlemleri destekleyen lider merkeziyetsiz borsadır. dYdX, Ethereum blok zinciri üzerinde akıllı sözleşmeler ile çalışır ve kullanıcıların hiçbir aracı olmadan trade yapmasına olanak tanır. Paradigm, a16z ve Polychain tarafından desteklenen dYdX 27 Temmuz 2017’de kurulmuş olup önde gelen merkeziyetsiz borsalardan biri olmuştur. Merkeziyetsiz dünyada dYdX’in “finansal fırsatlara herkesin erişimini sağlama” misyonu ile trade etmek için bugün dYdX kullanmaya başlayın!

dYdX | Twitter | YouTube | Telegram | Discord | Medium

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bültenimize Katılın

  Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.