Firestarter Ön Satış Platformu – Flame Coin


0

Selam Avcılar takımı!Her zaman olduğu gibi güzel fırsatları erkenden yakalamaya ve coinlerde kazançları avlamaya devam ediyoruz. Bu yazıda, radarımızda potansiyeli çok yüksek bir coin var. Önce projenin detaylarına bir bakalım sonra nasıl yatırım yapacağınızı ve nereden alabileceğinizi de anlatıcaz.

Firestarter Ön Satış Platformu ve Flame Coin Analiz

Flame Coin!! Polygon ağında işlem gören coinin maksimum arzı 100 milyon ile sınırlı ve zaten tokenlerin büyük çoğunluğu da piyasada!

Hatta daha dün Ascendex borsasında listelenerek; önemli bir adım daha attılar. Anlatmaya devam edelim, listeleme konusuna tekrar dönücem. Şuan Flame tokenin adet fiyatı 6 cent civarında ama bir zamanlar 3 dolardan da fazlaydı ve yine aynı seviyelere rahatlıkla gelebilir. Çünkü, Flame; Firestartar ön satış platformunun tokeni ve piyasalarda yükseliş zamanları yaklaştığında; ön satışlar da patlama yapıyor ve bu durumdan, ilk olarak ön satış platform ve coinleri olumlu etkileniyor. Firestarter; 2021 ve 2022 yıllarındaki ön satış furyasında büyük rol oynamıştı ve biz de çok yüksek kazançlar yakalamıştık. Platform bugünlerde, başta AI yani yapay zeka ve Metaverse projeleri olmak üzere; hype trendlere büyük önem veriyor. Şu ana kadar burada toplam 8 ön satış yapıldı ve bu ön satışlarda ortalama 18x gibi önemli bir oran yakaladılar. Daha önce; HarmonyLauncher, Decimated ve Animal Concerts gibi güzel Xler yapan önemli projelerin satışları yapılmıştı. Ve; şuan yolda 4 yeni proje görünüyor. Witly, CryptoCitizen, Colexion ve özellikle de FitBurn!

Fitburn ‘e ayrı bir paragraf açmak istiyorum çünkü; ilk Yapay zeka destekli hareket et kazan projesi olacak! 2 trendi aynı anda yakaladığı için, bu ön satışın iyi kazandıracağına hiç şüphe yok. Bunu söylüyorum çünkü; piyasadaki büyük düşüşle birlikte; Flame coinin fiyatında da önemli bir gerileme yaşandı ve platformdaki ön satışlara katılma koşulları da oldukça uyguna geldi. Min kademeden katılmak için; 500 adet Flame token almanız ve burada stake etmeniz gerekiyor. 500 flame tokenin değeri şuan sadece 30 dolar. Ama LIGHT kademesinde olanlardan sadece 10 kişi ön satış alımına girebiliyor. Bir sonraki kademe olan Spark içinse, min. 2500 flame stake etmeniz lazım ve buradan da çekilişle ön satışa katılıyorsunuz. Çok kişiye dağıttıkları için çekilişleri genellikle kazanırsınız zaten! Bu arada kademenizi yükselttikçe, ön satış alım miktarınız da doğru orantılı olarak artıyor.

Boğa zamanı geldiğinde, coin fiyatı artacağından; platform şartlarını yerine getirmek çok çok zorlaşacak ve girişler el yakacak. İster bunun için alım yapabilir isterseniz de ön satışlarla birlikte flame fiyatının artmasını ve satarak önemli oranda kar yapmayı da düşünebilirsiniz. E bu kadar anlattık haydi şimdi Flame coini nereden alabilirsiniz ona bakalım!!

En başta da söylemiştik; Flame Ascendex borsasında dün itibarile listelendi ve tahtası açıldı. Burada Listelemesiyle birlikte hızlıca %20 artış yakaladı. Ayrıca unutmayın; FLAME henüz tüm büyük borsalarda listeleli değil; projeyi erken yakalamak, gerçekleşecek yeni listelemelerle güzel paralar kazandırabilir. Biz de ön satışlar için çok önceden flame almıştık; bir miktar daha yatırım için tekrar almayı düşünüyoruz. Çünkü ön satış için platforma proje geldikçe, tokene talep artacaktır.

Ascendex Borsası Kayıt ve Flame Token Yatırımı

Alım için Ascendex’i  tercih ettik çünkü burada daha önce listelenen farklı projelerde 20x yapanları da görmüştük ayrıca borsada bir kaç güzel kampanya da var. Hatta yatırım paranızı bedavaya getirebilirsiniz. İlk olarak; Ascendex’e buradan kayıt olarak; ömür boyu %50 indirim ile alım fırsatını yakalıyorsunuz. İkincisi; Kayıt sonrası KYC tamamladığında; 20 bin satoshi kazanıyorsun. Bilmeyenler olabilir, Satoshi bitcoinin en küçük değerine deniyor ve 100 milyon satoshi 1 bitcoin ediyor. Ayrıca bu sayfayı veya mobil uygulamada yine aynı bu bölümü açık tuttuğunuz süre boyunca, bitcoin kazarak, kazanmaya devam ediyorsunuz. Eğer Kycni tamamladıysan, 2,5 kat daha fazla kazım yapacaksın. Sıra geldi daha fazla satoshi toplamaya! Hemen görevler bölümüne geliyorum. Hesabınıza ilk defa 20$ veya daha fazla kripto para yatırdığında 5bin; earn bölümünde en az 25$ değerinde stake işlemi yaptığında 2bin satoshi kazanıyorsun. Bunlara ek olarak hacim ödülleri var. Spot işlemlerde 100$ hacmine bin; 500$ ve üzeri hacim yaptığında ise 2bin satoshi kazanacaksın. Toplam ödülün 100bin satoshiye ulaştığında hemen cüzdanına çekebilirsin. Bitmedi; bir üçüncü fırsat daha var.

Bu kampanya vadeli işlem yapmayı sevenler için ideal. Hesabından futures işlemlerini etkinleştirip 50.000$ hacim yaparak 100$; para yatırma işlemi yaparak 1840$’a kadar bonus kazanabilirsin. Ascendex’i indirin; bir miktar para gönderin ve bu ödülleri değerlendirin. Hem trade ederken daha düşük komisyon ücreti ödeyecek, hemde Bitcoin kazanacaksın. Bu kadar bedava kazanç fırsatından sonra, $FLAME yatırımının bir kısmını ücretsiz yapıyor olacaksın. Basit bir kaç adımla kayıt olup, kyc sonrası ödülleri kaptıktan sonra; bu sayfadan rahatlıkla alımı gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında ister yükselişte satmayı beklersiniz; isterseniz cüzdanınıza çeker Firestarter platformunda ön satışlara katılırsınız.

Başka bir yazıda görüşmek üzere..

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.