EraLend Stellar Programı: Puan Kazanma Kuralları ve Ödüller


0

zkSync airdropu için uzun bir süredir EraLend kullanıyoruz dostlar bunu zaten testnet video ve rehber makalelerimizde görmüşsünüzdür.

EraLend Nedir?

EraLend, dış likidite ve oracle’lara bağımlılıkla ilişkili riskleri en aza indirerek sermaye verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış merkeziyetsiz bir borç alıp – verme protokolüdür. Kripto varlıklarımızı piyasadaki mevcut tüm çözümlerden daha verimli bir şekilde ödünç vermemize ve ödünç almamıza olanak tanır. Protokol, anında ve süper ucuz işlemlerle en güvenli ölçeklendirme çözümlerinden biri olan zkSync Era üzerine kurulu.

EraLend Stellar

EraLend kullanıcıları ve topluluk üyelerine harika bir ödül programı başlattı. Bugünlerde 1. yılını kutlayan EraLend Stellar programını başlatıyor! Bu sadakat programı, aktif kullanıcıları ve topluluk üyelerin ödüllendirmek ve EraLend ekosistemine katkıları için teşekkür etmek amacıyla oluşturuldu. Bu program kapsamında kazandığımız puanlar, potansiyel zkSync airdrop’unda EraLend’in pay alması durumunda dağıtılacak.

Hemen puanımıza göz atmak için platforma giriş yapabilir ve cüzdanınızı bağlayabilirsiniz.

Puan kazanma kuralları aşağıdaki şekilde:

 1. NFT Sahipleri: EraLend’in çeşitli seviyelerindeki NFT’lere sahip olan kullanıcılar, puan kazanacaklar. Aşağıda NFT’lerle ilişkili puan değerlerini bulabilirsiniz:
 • EraLend Sergeant NFT sahibi: 800 puan
 • EraLend Corporal NFT sahibi: 200 puan
 • EraLend Soldier NFT sahibi: 20 puan
 • EraLend Trailblazer NFT sahibi (Galxe): 12 puan
 • EraLend Believer OAT sahibi (Galxe): 6 puan
 1. Zealy Katılımı: Zealy liderlik tablosunda ilk 3.000 (değişken) katılımcı, likidite sağlama görevlerini (Supply likidite ve EraLend borçlusu) tamamladıkları için puan kazanmaya hak kazanacak.

Zealy Linki için tıklayınız!

Galxe linki için tıklayınız!

Discord için tıklayınız!

3.Haftalık Görevler: Her hafta, EraLend platformunda gerçekleştirdiğimiz lending ve diğer işlemlerle puan kazanma fırsatı elde edeceğiz. Puanlar her Pazar günü alınacak olan snapshot ile belirlenecek.

Kullanıcılar için arz veya borç bakiyelerine göre üç seviye var. Puan tahsisi, süre ve tutulan bakiyeye göre değişiyor.

Şunlar için 5000$’dan fazla tedarik dengesi sağlayan kullanıcılar:

 • 3 günden fazla: 20 puan alacak.
 • 5 günden fazla: 40 puan alacak.

Şunlar için 3000$’dan fazla borç bakiyesi tutan kullanıcılar:

 • 3 günden fazla: 40 puan alacak.
 • 5 günden fazla: 60 puan alacak.

Aşağıdakiler için 1000 – 5000 ABD Doları arasında bir tedarik dengesi sağlayan kullanıcılar:

 • 3 günden fazla: 10 puan alacak.
 • 5 günden fazla: 20 puan alacak.

Aşağıdakiler için 600-3000 ABD Doları arasında borç bakiyesi tutan kullanıcılar:

 • 3 günden fazla: 20 puan alacak.
 • 5 günden fazla: 30 puan alacak.

Aşağıdakiler için 50 – 1000 ABD Doları arasında bir tedarik dengesi sağlayan kullanıcılar:

 • 3 günden fazla: 5 puan alacak.
 • 5 günden fazla: 10 puan alacak.

Aşağıdakiler için 30-600 ABD Doları arasında borç bakiyesi tutan kullanıcılar:

 • 3 günden fazla: 10 puan alacak.
 • 5 günden fazla: 15 puan alacak.

SSS

S: Nasıl katılıp puan kazanabilirim? C: İlgili görevleri tamamladığınızda otomatik olarak kaydolacak ve puan alacaksınız.

S: Ödülleri ne zaman talep edebilirim? C: Ödüllerin mevcudiyeti, belirli ödül türüne bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Örneğin, IDO için beyaz liste, etkinlik gerçekleşmeden hemen önce belirlenirken zkSync airdrop ödüllerine, zkSync belirteci piyasaya sürüldüğünde erişilebilir olacaktır.

S: Ödüllerim nasıl hesaplanır? C: Ödüller, puan payınıza göre orantılı olarak dağıtılacaktır. Katılımcı sayısı artar ve puan arzı artarsa ​​puan payınız düşebilir.

S: Puan takası yapabilir miyim? C: Hayır, puanlar devredilemez ve yalnızca ödülleri almak için kullanılabilir.

S: Yaşam puanlarım ile çağ puanlarım arasındaki fark nedir? C: Yaşam boyu puanlarınız tüm çağlarda kazanılan toplam puanlardır, çağ bakiyeniz ise mevcut veya karşılık gelen çağ için puan dengesidir.

S: Ödüllerim nasıl hesaplanacak? C: Ödülleriniz, içinde bulunduğunuz çağda kazandığınız puanlara göre hesaplanacak.

S: EraLend Army NFT’mle haftalık olarak puan kazanabilir miyim? C: Hayır, NFT/OAT’tan kazanılan puanlar, başlangıç ​​döneminde tek seferlik bir tahakkuktur. Ancak erken destekçiler, gelecekteki programlarımızda başka avantajlar elde etmeye devam edebilir.

S: TGE ne zaman? Token Oluşturma Etkinliğinin (TGE) kesin tarihi henüz onaylanmadı. Bir dizi heyecan verici özellik geliştirmek ve kullanıma sunmak için özenle çalışıyoruz ve TGE gerçekten de bunlardan biri. Bu önemli duyuruyu kaçırmamak için lütfen sosyal medya kanallarımızı takip edin, güncellemeler geldikçe paylaşacağız.

Bu puanlar, potansiyel zkSync airdrop’u için gelecekte uygunluk belirlemede önemli bir rol oynayacaktır. EraLend ekosistemine katkıda bulunarak ve aktif kullanıcı olarak sadakat programından yararlanabiliriz.

Bu heyecan verici yolculuğa birlikte devam etmek için sabırsızlanıyoruz. EraLend Stellar programıyla daha da güçleniyor. Ayrıntılı bilgi linkte!

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.