Xterio Testnet Rehberi


1

Xterio, küresel bir oyun geliştiricisi ekip tarafından yaratılmıştır.  Xterio’nun platformlar arası portföyü, oyuncu sahipliğiyle geliştirilmiş birden çok türde derin, zengin oyun deneyimlerine sahip çok oyunculu oyunlara odaklanacak. Tüm medya ve platformlarda yaygınlaştırılacak web3 ve yerel evrenleri geliştirmeyi hedefliyoruz.

FunPlus, Electronic Arts, Zynga, Activision Blizzard, Krafton, Jam City, NetEase ve diğer üst düzey stüdyolardan kendini kanıtlamış oyun geliştiricilerinden oluşan ekip; Gelişmekte olan web3 oyununa genişlik ve güven vermek ve onlarca yıllık AAA ve F2P öğrenimlerimizden yararlanarak 3 milyar oyuncuya harika dünyalar ve yeni deneyimler için tasarlanmış bir platform ve oyun ücretisi.

XPLA; HashKey, Foresight Ventures, Infinity Ventures Crypto, Matrix Partners, Kucoin ve Animoca Brands’ın desteğiyle 40 milyon dolarlık fon toplayan proje son olarak Binance Labs desteği alarak 55 milyon dolarlık yatırım almış oldu.

Basit adımlarla sitesine kayıt olup, birkaç işlem yapacağız.

BURADAN platforma erişiyoruz. Buradan ister, mail ve şifre belirleyerek girebilirsiniz. Google, facebook gibi eklentiler ile de siteye bağlayanabilirsiniz.

Kayıt işini tamamladıktan sonra, kendi metmask cüzdanımızla platformdaki cüzdanı eşleştirmemiz lazım. Bunun için öncelikle cüzdanımızı siteye bağlıyoruz.

Pair to Xterio diyerek iki cüzdanı birbiriyle eşleştiriyoruz.

Bu adımları tamamlandıktan sonra, Games bölümüne geliyoruz. Oyunlara kayıt olarak waitlistlerine katılıyoruz.

Xsoul bölümüne geliyoruz;

XSOUL NFT mintlemek için alt bölümdeki NFT’lerden mintlemeniz gerekiyor. Şuan için aktif olanı yok! Takip edip, aktif hale geldiğinde buradaki görevleri tamamlıyoruz ve XSOUL NFT alıyoruz. Olası airdrop için bu oldukça önemli olacağını düşünüyorum.

Ödül Etkinliği

BURADAN ödül etkinliğine katılıyoruz. Buradaki basit twitter görevlerini tamamladıktan sonra BSC ağında gas fee ödüyerek biletimizi mintliyoruz. Günlük olarak çekiliş yapılıyor. İstediğiniz kadar bilet mintleyebilirsiniz. Platformla ilgili olarak güncellemeler geldiğinde rehberimize ekleriz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 2
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. yaptım teşekkürler kaptan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.