Catalyst Testnet Rehberi


0

Mantle ve Base ağında çalışacak olan Catalyst’in dex platformu olan Lynx platforumun basit testnetine katılıp, Galxe puanlarını toplayacağız.

Twitter gönderilerine göre başlangıç görevlerini yayınlamışlar ve devamının geleceğini söylüyorlar. Geldikçe bizde rehberimizi güncelleriz.

Şuan görevler oldukça basit.

İlk olarak Metamask cüzdanımıza Mantle ve Base test ağlarını ekliyoruz. Mantle test ağını BURADAN , Base test ağını ise BURADAN giderek ekleyebilirsiniz. Her iki ağ içinde size test tokenleri gerekli olacak.

Base Test Token Alma

BURADAN bridge sitesine gidiyoruz ve Goerli ETH ağında test ETH’ları base ağına gönderiyoruz. Goerli ETH ağında test tokeniniz yok ise BURADAN talep edebilirsiniz.

Mantle Test Token Alma

BURADAN Goerli ETH ağında MNT token talep edebilirsiniz. Bu işlemi hallettikten sonra, BURADAN bridge kullanarak Goerli ETH ağında Mantle ağına MNT’leri gönderrebilirsiniz.

Test tokenleri işini hallettiysek, artık işlemlere geçebiliriz.

BURADAN siteye ulaşıyoruz. Sağ bölümden cüzdanımızı bağlıyoruz. Platformda yapmanız gereken tek işlem swap. Hem Mantle ağında hemde Base ağında swap işlemleri yapıyoruz.

İsterseniz BASE-Mantle arasında ağlar arası swap işlemi de yapabilirsiniz.

Bu adımları yaptıktan sonra BURADAN Galxe etkinliğine gidiyoruz ve sosyal medya görevleri sonrasında puanlarımızı topluyoruz.

Farklı işlemler geldikçe rehberimizi güncelleriz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.