Aeroscraper Testnet Rehberi | Injective


0

Aeroscraper, Sei Network, Archway, Neutron ve Shardeum üzerine kurulu ilk gerçek merkezi olmayan borç verme protokolüdür. Faaliyetleri değişmezdir ve yönetimden bağımsızdır. Yönetici anahtarı olmayan bitmiş bir ürün.

Protokol, SEI, ARCH, NTRN, ETH ve ATOM sahiplerine, varlıklarını satmaya gerek kalmadan değer elde etme yöntemi sağlamak için geliştirildi. SEI, ARCH, NTRN, ETH, ATOM madeni paralarını kilitleyerek ve USD (ABD dolarına sabitlenmiş bir sabit madeni para) basarak, SEI, ARCH, NTRN, ETH, ATOM sahibi, varlıkları karşılığında süresiz olarak %0 faizsiz kredi alabilir.

Aeroscraper, şimdi de son dönemin parlayan yıldızı Injective ekosistemine büyüme kararı alarak, herkese açık testnet süreci başlattı. Biz de bu rehberimizde neler yapmanız gerektiğini adım adım gösterelim.

İlk olarak projeyi test etmek için bize keplr wallet gerekiyor. Eğer keplr wallet’ınız yok ise BURADAN indirip basitçe kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Gizli kelimelerinizi bir yere not etmeyi unutmayın. Ayrıca yeni projeleri test ederken içinde paranız olan cüzdanları KULLANMAYIN!

BURADAN platforma ulaşıyoruz. Cüzdanı bağlarken Injective ağını ve Keplr wallet seçeneğini işaretliyoruz.

Cüzdanınızı bağladıktan sonra, sağ üste inj… ile başlayan keplr adresinizi görebilirsiniz. Account bölümüne bastığınızda Size ait tüm bilgileri görebilirsiniz.

Bu injective adresimiz ile faucetten token isteyeceğiz. BURADAN faucet sayfasına ulaşabilirsiniz. (Bazen faucet çalışmayabiliyor. Ara ara deneyebilirsiniz. )

Bu adımları hallettiysek sıra geldi platformu kullanmaya;

ilk olarak TROVE bölümünde; faucetten aldığınız Injective coinleri platforma yatırıyoruz ve karşılığında AUSD alıyoruz. Sonras sırasıyla Stability Pool bölümüne aldığımız AUSD’lerin bir bölümünü yatırıyoruz. Redeem bölümüne geçiyoruz ve AUSD ile biraz INJ borç alıyoruz. Risk Troves bölümünde kendi risk yani borçlanma yüzdenizi görebilirsiniz. En son Rewards bölümünde Biriken INJ coinleri Claim ediyoruz.

Platformla ilgili olan işlemler bu kadar. Ayrıca projenin zealy etkinliği de var. BURADAN ulaşabilirsiniz. Oradaki görevleri yaparak puan toplayabilirsiniz.

Ayrıca Galxe de OG rolü var onu da almayı unutmayın. BURADAN ulaşabilirsiniz.

Son dönemde en büyük hacim çeken coinlerden biri olan Injective üzerinde geliştirilen projelerin testnetlerine katılmakta fayda var. Bu tip projeler güzel airdroplar yapabiliyor.

Farklı görev ve etkinlikler geldiğinde bu rehberimizi güncelleriz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.