Üst Düzey Bir Analist, Shiba Inu Sahiplerine Uyarı Verdi, SHIB Hype’ın Önümüzdeki Haftalarda İvme Kazanacağını Söyledi


0

2021’de Bitcoin’in (BTC) boğa piyasasının sonunu doğru bir şekilde söyleyen popüler bir kripto stratejisti, en iyi mem tokeni Shiba Inu’nun (SHIB) önümüzdeki haftalarda yükseliş fiyat hareketi için hazırlanabileceğine inanıyor.

Takma ad analist Pentoshi, 673.400 Twitter takipçisine SHIB’in direncini 0,000013 $’dan aldıktan sonra güçlü göründüğünü söyledi.

“Bu, hem teknik analiz (TA) hem de temel analizin bir karışımı.

TA: Buradan yukarı kırılabiliyorsa boş alandır.

Ancak bu ay, Shibarium’u piyasaya sürüyorlar ve bu tamamen kendi ekosistemi. Önümüzdeki birkaç hafta içinde heyecanın artmasını bekliyorum.”

Shibarium, Polygon’a (MATIC) benzer şekilde Ethereum (ETH) üzerine inşa edilen Shiba Inu için merakla beklenen katman-2 yükseltmesidir. Geliştiriciler, projenin lansman tarihi konusunda kesin bilgi vermediler, ancak beta sürümünün yakında hazır ve çalışır durumda olacağına söz veriyorlar.

Bu yazıyı yazarken, SHIB son 24 saatte yaklaşık %10 artışla 0,000015 $’dan işlem görüyor.

Pentoshi ayrıca birlikte çalışabilirlik zinciri Polkadot’u (DOT) da izliyor. Kripto analistine göre, DOT muhtemelen 7,88 $’daki acil direncine doğru ilerliyor.

“DOT, yakında büyük bir çıkış yapacak gibi görünüyor.”

Bitcoin’e gelince, Pentoshi, BTC’nin ikinci kez 23.900 $ civarındaki direnci kıramamasının ardından tükenme belirtileri göstermeye başladığı konusunda uyarıyor.

“BTC bana bir uyarı işareti verdi çünkü neredeyse iki haftalık daha uzun bir konsolidasyonumuz vardı ve ardından kırılmadan sonra ivmeyi yakalayamadık.”

Pentoshi’nin grafiğine bakıldığında, BTC için 20.500 dolar seviyesine olası bir hareket öngörüyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.