Ünlü Kripto Analisti; Bitcoin, Avalanche ve Fantom Hakkındaki Görünümü Güncelliyor


0

Yakından takip edilen bir kripto analisti, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) en büyük iki rakibi hakkındaki duruşunu güncelliyor. Altcoin Sherpa Takma adlı analist, 194.000 Twitter takipçisine Bitcoin’in muhtemelen bir geri çekilme için hazırlandığını ve 25.000 $ seviyesinin muhtemelen tutmayacağını söylüyor. Tüccar, Bitcoin boğalarının BTC 24.000 doların altına düştüğünde düşüşü satın almayı beklemesinin muhtemelen daha iyi olacağını söylüyor.

Bu yazının yazıldığı sırada, Bitcoin hafta boyunca yatay olarak 28.571 dolardan işlem görüyor.

Alternatif katman-1 protokolüne ve Ethereum rakibi Avalanche’a (AVAX) bakıldığında, Altcoin Sherpa, AVAX’ın muhtemelen 22 $’lık direnci kırmaya ve 30 $’lık yüksek bir yeni ticaret aralığına girmeye hazır olduğunu söylüyor.

“AVAX: Bu seferki baskı güçlü görünüyor, sanırım yakında bir adım daha atacak. 200 günlük EMA başlangıçta (normal olarak) bir direnç görevi gördü, ancak bunun yakında 22 doları güçlü bir şekilde kıracağını düşünüyorum.”

Yazma sırasında AVAX 17,22 dolar değerinde.

Altcoin Sherpa’nın gözü, şu anda yılın başından bu yana %135 artış gösteren Ethereum rakibi Fantom’da (FTM) var. Analiste göre, FTM yeni bir ralli için hazırlanıyor olabilir.

“FTM: genel olarak hala oldukça iyi görünüyor. Bence burada bir tür düşük oluşuyor ve bir ayağı daha yükselecek.”

Tüccar tablosuna bakıldığında, FTM için bir sonraki direnç seviyesi 0,60 $ olarak görünüyor. Yazma sırasında, FTM 0,43 dolardan işlem görüyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.