Analist, Dogecoin’in Yükseleceğini Öngörüyor


0

Yakından takip edilen bir kripto tüccarı, Dogecoin’in (DOGE) kripto tüccarlarının dikkatini çekmek üzere olduğuna inanıyor. Kaleo Takma adlı analist, 571.100 Twitter takipçisine DOGE tablosunun yukarı yönlü bir patlama için hazır göründüğünü söylüyor. Kaleo’ya göre, Dogecoin muhtemelen uzun süre diğer altcoinlere göre geride kalmayacak.

“İyi bir sıkışma görene kadar yine de bu DOGE kralıyla binecek. Grafik çok hazır görünüyor. Dogecoin’in anı yaşamaması için şimdiden çok fazla alt sıkıştırıldı. Bir kez daha, hızlı bir şekilde BTC’ye geri dönmeyi planlayın – ancak yine de sağlam bir kafa derisi için fırsat olduğunu düşünün. Unutulmaması gereken bir diğer nokta ise, DOGE hareket ettiğinde, genellikle birdenbire oluyor – bu yüzden şimdi olduğu gibi sıkıcı olduğunda girmek daha iyi.”

DOGE bu yazıyı yazarken 0,775 dolardan işlem görüyor ve bu, tüccarın çapraz direnci olan 0,765 doların biraz üzerinde.

En iyi kripto tüccarı, Bitcoin (BTC) hakkındaki kısa vadeli görünümünü de güncelliyor. Kaleo, BTC’nin daha düşük zaman diliminde birden fazla direnci ortadan kaldıracak ve 30.000 doların üzerine çıkacak şekilde konumlandığına inanıyor.

“VE BU ŞEKİLDE YAPILAN BOOM, 27.500 $’DAN HIZLA ÇIKIYOR.

Şimdi yavaş yavaş zirvelere geri dönme, 29.000 doları geri alma ve tam gönderim için hızlanma başlatma zamanı.”

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.