Uniswap Labs, Yeni Kripto Cüzdanını Ortaya Çıkardı


0

Kripto borsası Uniswap’in (UNI) arkasındaki geliştirme ekibi yeni bir kripto cüzdanı ortaya koyuyor, ancak teknoloji devi Apple’ın iOS lansmanını henüz onaylamadığını söylüyor.

Uzun bir ileti dizisinde Uniswap Labs, yeni Uniswap mobil cüzdanını sınırlı bir kapasiteyle piyasaya sürdüklerini çünkü Apple’ın şu ana kadar iOS’ta piyasaya sürülmesine izin vermediğini söylüyor.

Ancak firma, teknoloji titanı tarafından reddedilmediklerini, bunun yerine görmezden gelindiklerini, yani sürümün şu anda “belirsizlikte” olduğunu belirtiyor.

“Neden herkes için erişim sağlamayı taahhüt eden bir ekipten sınırlı bir erken sürüm? Basitçe söylemek gerekirse, Apple lansmanımıza yeşil ışık yakmayacak ve nedenini bilmiyoruz. Mobil uygulamamızı aylar önce gönderdik ve teknik özelliklerine %100 uyumlu olmamıza rağmen hala belirsizliğin içindeyiz.”

Apple’ın onayı yerine Uniswap, topluluğun yeni projeyi tatması için 10.000 kullanıcı için cüzdanın bir önizlemesini kuruyor.

“Yani, Apple’ı beklemek zorundaysak, birlikte beklemenin daha eğlenceli olacağını düşündük. Bu nedenle, topluluğumuzun Uniswap mobil cüzdanının büyüsünü deneyimleyebilmesi için dahili TestFlight uygulamamızı 10.000 kullanıcıya açıyoruz (Apple’ın onayı olmadan en fazla alabiliriz).

Uniswap’e göre yatırımcılar, herhangi bir ağ yapılandırmasına gerek kalmadan Ethereum (ETH) gibi katman-1 protokolleri ile Optimism (OP) ve Polygon (MATIC) gibi katman-2 projeleri arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmak için cüzdanı kullanabilir.

“Uniswap mobil cüzdanı, portföyünüzü Ethereum, Polygon, Arbitrum ve Optimism genelinde yönetmenin en iyi yoludur. WalletConnect’i kullanarak, farklı ağlardaki birden çok web uygulamasına olan bağlantıları aynı anda yönetebilirsiniz. Örneğin, ağ değiştirmeden Mainnet’te Lido’ya, Polygon’da Aave’ye ve Arbitrum’da Uniswap’e bağlanabilirsiniz.”

UNI, yazının yazıldığı sırada, gün içinde küçük bir artışla 6,25 dolardan işlem görüyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.