Polyhedra Testnet Rehberi


1

Polyhedra Network, gelişmiş Sıfır bilgi kanıtı (ZKP) teknolojisi aracılığıyla Web3 birlikte çalışabilirliği, ölçeklenebilirliği ve gizliliği için yeni nesil altyapıyı inşa ediyor. Polyhedra Network, çeşitli Web2 ve Web3 sistemleri arasında varlık transferleri, mesaj iletimi ve veri paylaşımı için güveni en aza indirilmiş ve yüksek verimli birlikte çalışabilirlik çözümleri sunuyor.

Partnerleri arasınnda Binance Labs, Polychain Capital, Animoca Brands, Kucoin, Space ID, gibi sektörün en iyileri tarafından destekleniyor. O nedenle yakın takibimizde olan projenin hazırdaki platform testnetine katılacağız.

Platform Testneti NFT oluşturma

BURADAN sitemize ulaşıyoruz. Ben işlemleri yaparken, ETH Goerli ağından başladım siz istediğinizden başlayabilirsiniz. Öncelik Metamask cüzdanınızda test ağlarını açıp, Faucetten test tokenleri almayı unutmayın.

Goerli ETH Faucet: Buradan test ETH alabilirsiniz.

Polygon Faucet: Buradan Test MATIC alabilirsiniz.

BNB Test Faucet: Buradan Test BNB alabilirsiniz.

Avalanche Test Faucet: Buradan test AVAX alabilirsiniz.

Fantom Test Faucet: Buradan test FTM alabilirsiniz.

Bu ağları cüzdanınıza eklemek için BURADAN web sitesine gidip cüzdanınızı bağlayıp ağları aratarak, test ağları cüzdanınıza ekleyin.

Artık işlemleri yapmaya başlayabiliriz.

BURADAN sitemize ulaşıyoruz. Üstteki menüden Launchpad kısmına geliyoruz, sonrasında Bir resim seçip aşağıdaki mini gif gibi NFT’imizi oluşturuyoruz. Ben Goerli ETH ağında oluşturdum. Siz istediğiniz ağda oluşturup devam edebilirsiniz.

zkBridge İşlemi

NFT oluşturduktan sonra, Goerli ETH ağından BNB test ağına NFT taşıma işlemi yaptım. Aşağıdaki görselde tek tek adımları gösterdim.

Claim adımı için BNB test ağına geçtikten sonra, Bu seferde Aynı NFT’imi Polygon test ağına zkBridge ile taşıma işlemi yaptım. Sizde bu şekilde Mevcut tüm test ağlarında NFT’inizi geçirebilirsiniz. Tüm işlem adımları aşağıdaki görseldeki gibidir.

Bu adımları tamamladıktan sonra, Projeyi twitter ve discordan takip edip yaşadığınız hatalar ve geriş dönüşleri bırakmayı unutmayın. BURADAN discord kanallarına katılabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 4
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bültenimize Katılın

  Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.