Tezos (XTZ), Tech Giant Google ile Ortaya Çıkan Ortaklığın Ardından Yükseliyor


0

Akıllı sözleşme platformu Tezos ( XTZ ), projenin teknoloji devi Google ile ortaklık kurduğuna dair haberler üzerine koşuyor.

Yeni bir basın duyurusu , Google Cloud’un Tezos ağında bir doğrulayıcı olacağını ve Tezos’un Google Cloud’un kurumsal müşterilerinin, blok zincirinde Web3 inovasyonunu desteklemek için Tezos düğümlerini kurmasına yardımcı olacağını ortaya koyuyor .

Yeni programda Tezos, Web3 uygulamaları oluşturmak isteyen Google Cloud müşterilerine Tezos üzerinde kolay düğüm ve dizin oluşturucu dağıtımı sağlamayı ve şirketlerin ve geliştiricilerin düğümleri barındırmasını ve dağıtmasını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Google Cloud Web3 Mühendislik Direktörü James Tromans şunları söyledi:

“Google Cloud’da, Web3 kurucuları ve geliştiricilerinin uygulamalarını yenilemeleri ve ölçeklendirmeleri için güvenli ve güvenilir bir altyapı sağlıyoruz… Tezos’ta Web3 uygulamalarını güçlendirmek için Google Cloud’un güvenilirliğini ve ölçeklenebilirliğini getirmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Tezos Vakfı’nın baş ticari sorumlusu Mason Edwards şöyle diyor:

“Kurumsal benimseme ve kitlesel pazar fırsatları elde etmek için güvenilir, ölçeklenebilir ve güvenli teknoloji çok önemlidir. Google Cloud ile çalışırken heyecan verici sinerjiler görüyoruz ve birlikte Tezos blok zincirinde geliştirme ve yeniliği hızlandırmayı dört gözle bekliyoruz.”

Edwards ayrıca TechCrunch’a Google Cloud ile yapılan anlaşmanın Tezos’un “kurumları ve hatta daha büyük kurumları bu alana dahil etmesine” izin vereceğini söyledi .

Duyurunun ardından Tezos’un yerel token’ı XTZ, birkaç saat içinde %14 artışla 1,19 dolardan 1,36 dolara yükseldi. Bu yazının yazıldığı sırada XTZ, 1,1 milyar dolarlık piyasa değeriyle 1,29 dolardan işlem görüyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.