Ekosistemde Güncelleme Telaşı Gördükçe Ethereum Altcoin Bir Haftadan Kısa Sürede %200 Yaptı


0

Ethereum tabanlı ( ETH ) bir altcoin projesi, bir dizi yaklaşan güncellemeyi duyurduktan sonra hızla yükseliyor.

Bir dizi duyuru arasında, hem itibari para hem de kripto ile çalışan bir protokol olarak bilinen ödeme platformu Alchemy Pay ( ACH ), son yedi günde %179 arttı.

Yerli tokeni olan ACH, bir haftadan kısa bir süre içinde fiyatını dört katına çıkardı. ACH, yedi günün en düşük seviyesi olan 0,0160 $’dan %200 artışla 0,0482 $’a yükseldi. Varlık o zamandan beri yeniden izlendi ve bu yazı yazılırken 0,0423 dolardan hareket ediyor.

Alchemy Pay’e göre protokol, artık Google Pay’i entegre edecek ve müşterilerin fiat para birimi kullanarak hızlı bir şekilde satın almalarını sağlayacak yeni bir rampa özelliğine sahip .

“Alchemy Pay’in rampa hizmetleri, itibari para ödeme yöntemlerini kullanarak kripto alımları yapmak için çok doğrudan bir yol sağlarken, kullanıcıların bir kez satın aldıklarında kendi kriptolarını saklamalarına izin veriyor – merkezi olmayan Web3 hareketinin önemli bir özelliği.”

ACH ayrıca yönetim tarzını merkezi bir otoriteden komite tabanlı bir sisteme değiştireceğini söylüyor .

“1 Ocak 2023 itibarıyla Alchemy Pay, merkezi bir yönetim sisteminden komite tabanlı bir yönetim sistemine geçiş yaptı. Başarılı bir deneme süresinin ardından bu değişiklik artık resmiyet kazanmıştır ve duyurulur.

Alchemy Pay’in kurucu ekibi, komite tabanlı bir yönetim yapısının uygulanmasının, daha fazla profesyonel ve uzmanlık getirirken işi yürütmenin baskılarını paylaşacağına inanıyordu.”

ACH ayrıca , hacme göre dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance ile bir ortaklık başlatıyor . Yeni bir duyuruda Binance, 20 kata kadar kaldıraçlı kalıcı sözleşmelerin ACH’de başlatılacağını söylüyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.