Terra Luna $LUNC 2023’te 1 Dolara Ulaşabilir mi?


0

Terra Luna Classic fiyatı son 24 saatte %1,5 düştü ve piyasa bir bütün olarak yaklaşık %0,5 düşerken 0,00017113 dolara düştü. Düşüşü, 24 saatlik işlem hacminin 60 milyon doların biraz üzerinde olmasıyla geliyor, altcoin de bir haftada %1,5 düştü, ancak son 14 günde %1,5 arttı.

Ancak, 60 milyon dolarlık işlem hacmi, 24 saatlik hacmin 380 milyon doları geçtiği ve LUNC’nin fiyatının 0,00019 dolara kadar çıktığı 14 Ocak’tan bu yana %80’in üzerinde bir düşüşü temsil ediyor. Bu nedenle, Terra Luna Classic topluluğu şu anda kripto paranın büyümesini nasıl artıracağına ilişkin iç çatışmaya karıştığı için altcoine olan pazar ilgisi azalıyor gibi görünüyor.

Terra Luna Klasik Fiyat Tahmini 60 Milyon Dolarlık İşlem Hacmi Geliyor – LUNC 2023’te 1 Dolara Ulaşabilir mi?

LUNC’nin tablosu, henüz tam olarak gerçekleşmemiş bir düşüşün ortasında olduğu şüphesini doğruluyor. Özellikle, 30 günlük hareketli ortalaması (kırmızı), 200 günlük ortalamasının (mavi) altına düşmeye devam ediyor, bunun anlamı, LUNC’nin fiyatının 30 günlük dibe vurana kadar istikrarlı büyümeye geri dönmeyeceği.

Aynı zamanda, LUNC’nin göreceli güç endeksi (mor) 50’nin altında kalıyor. Bu, birkaç gün öncesine göre bir toparlanma, ancak altcoin’in onu ileriye taşımak için gerekli satın alma ivmesinden hâlâ yoksun olduğuna işaret ediyor.

Şu anda LUNC, Terra Luna Classic’i en iyi nasıl ileriye taşıyacağı konusunda topluluk tartışmasından muzdarip. Doğrulayıcılar ve geliştiriciler, yalnızca LUNC’nin ne kadarının yakılacağı ve ne kadarının yeniden basılacağı konusunda tartışmakla kalmadı, aynı zamanda son birkaç gün, görünüşe göre ” doğrulayıcılara saldırmak ve onlara iftira atmak ” suçundan geliştirici Jacob Gadikian’a yapılan ödemelerin durdurulmasını talep eden yeni bir teklif gördü. Luna Classic Blockchain’de .”

Söylemeye gerek yok, bu iyi bir görünüm değil. Terra Luna Classic topluluğunun, LUNC’nin fiyatını eski haline getirmek için kararlı bir plan etrafında birleşecek kadar birlik olamayabileceği şüphesini uyandırıyor ve potansiyel olarak diğer geliştiricileri güçlük ve zorluk korkusuyla ağa dahil olmaktan caydırabilir.

Bununla birlikte, son günlerde ve haftalarda Terra Luna Classic arazisinde bazı olumlu gelişmeler oldu. Bunlar, LUNC fiyatını artırmak için etkili bir şeyler yapılabileceğine dair umutları artırıyor.

Yakın zamanda, Terra Luna Classic blok zincirini güncelleyen bir teklif kabul edildi, böylece beyaz listeler yerel zincir üstü vergi yakma işlemine eklenebilir. Binance bunu, zincir üstü yakma işleminden muaf olabilmek ve alım satım ücretlerini düzenli olarak yakmaya (en azından Mart ayına kadar geçici olarak durmuş olan bir şey) yeniden başlayabilmek için talep etmişti.

Bu nedenle, bugüne kadar yakılan yaklaşık 38 milyar LUNC ile (toplam dolaşımdaki 6,87 trilyon arzdan) LUNC’nin yakılması tekrar yoluna girebilir. Bu toplamın, çok da uzak olmayan bir gelecekte, özellikle de kendi LUNC yakımlarını gerçekleştirmede Binance’in liderliğini takip eden diğer borsalar varsa, daha hızlı artması muhtemeldir.

Aynı zamanda, Terra Luna Classic topluluğu, kullanıcıların ödülleri çekerken gönüllü olarak fazladan LUNC yakmalarını sağlayan bir teklif de dahil olmak üzere, daha yüksek yakma sayısıyla sonuçlanacak tekliflerle sürekli olarak geliyor .

Ek olarak, büyük ölçüde Terra’nın Tendermint uygulamasına yapılan bir güncelleme aracılığıyla, Terra Luna Classic ve Cosmos arasında birlikte çalışabilirlik oluşturmak için toplulukla birlikte bir çaba var. Bu devam ederse, Terra Luna Classic’in daha fazla geliştirici, daha fazla dapp ve daha fazla kullanıcı çekmesine yardımcı olacak, LUNC için daha yüksek bir fiyattan bahsetmeye bile gerek yok.

Tüm bu sürekli faaliyet göz önüne alındığında, LUNC’nin bu yıl önemli kazanımlara tanık olması için her türlü şans var. Ve topluluğundaki birçok kişi için 0,1 ABD doları, çoğu insanın toplu olarak hedeflediği büyük hedef gibi görünüyor.

LUNC, genişletilmiş bir yakma programı ve iyileşen piyasa koşullarının yardımıyla 0,1 dolara ulaşırsa, bu potansiyel olarak daha da yükselmesi için yeterli ivmeyi yaratabilir. Tabii ki, yaklaşık 6,87 trilyon LUNC arzına sahip olduğu göz önüne alındığında, hala gidecek çok uzun bir yolu var, ancak Terra Luna Classic çevrelerindeki neredeyse herkesin özellikle altcoini bu kadar yüksek seviyelere çıkarmaya odaklandığına şüphe yok.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.