Shiba Inu’dan BONE, Shibarium Beta Lansmanı Yaklaştıkça Yeni Listeleme Görüyor


0

Singapur merkezli borsa BingX, Shiba Inu’nun yönetişim belirteci Bone ShibaSwap’in (BONE) listelendiğini duyurdu. Kripto borsası, hareketin popüler talep nedeniyle olduğunu söylüyor.

BingX , BONE’u spot ticarette listelediğini ve 18 Ocak 2023’te (UTC+8) beta sürümüne BONE/USDT’yi eklediğini açıkladı. Para yatırma ve çekme hizmetleri 18 Ocak’tan itibaren kullanılabilir. Küresel genel merkezi Singapur’da bulunan BingX’in beş milyondan fazla müşterisi vardır ve 100’den fazla ülke ve bölgeye spot, türev, kopya ve grid ticaret hizmetleri sunmaktadır.

Kullanıcıların kripto para borsasında satın almaları, satmaları ve ticaret yapmaları için 350’den fazla farklı kripto para birimi mevcuttur. Birkaç kripto para birimi son aylarda BONE listelerini duyurdu.

Merakla beklenen Shibarium Layer 2 çözümünün olası sürümü yaklaşırken, Bone ShibaSwap şimdi önemli bir ivme yaşıyor. Geliştirme ekibi henüz kesin bir çıkış tarihi vermese de, herkese açık bir beta sürümünün “çok yakında” başlatılabileceğini söyledi. BONE, Shibarium protokolü için gaz işlemlerini kapsamak ve doğrulayıcıları ve delegeleri tazmin etmek için benimsenen yerel belirteçtir. Shiba Inu ekibine göre BONE, Shibarium’daki işlemlerin çalışabilirliğini aktif olarak üreten belirteç olacak.

Yayınlandığı tarihte BONE’nin 67.954 sahibi vardı. BONE’nin fiyatı, yakında çıkacak olan Layer 2 Shibarium beta sürümünü çevreleyen heyecandan da etkilendi. BONE, 2023’ün başından bu yana istikrarlı bir yükselişte ve fiyatı 18 Aralık’ta dört ayın en yüksek seviyesi olan 1,59$’a ulaştı.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 4
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.