XRP Ripple Tutanlar Dikkat


0

Token Unlock sitesi 2022 yılında yayınladığı rapora göre; 2023 yılında token kilitleri açılacak projelerin anlık değerlerine göre yaklaşık 102 milyar dolar değerinde coin ve tokenin kilidi açılacak ve piyasaya çıkacak.

Aşağıdaki grafikte, Projelerin kilidi açılacak tokenlerin değerleri görünüyor. Listenin en başında XRP Ripple geliyor. yaklaşık 18 milyar dolarlık coin piyasaya satış için hazır olacak. Onu Filecoin yaklaşık 5 milyar dolarlık piyasa değeriyle izliyor. Ethereum katman-2 çözümlerinden olan Optimism yaklaşık 4 milyar dolarlık tokeni dolaşıma girecek, Chainlink, 3 milyar dolar, Bybit’in yönetişim tokeni olan BitDAO 2,5 milyar dolar, Bored Ape Yatch Club tokeni olan APE 2,3 milyar dolar, Move to Earn akımının en başında gelen STEPN 1,4 milyar dolarlık tokenlarının kilitleri açılacak.

Hedera 1,4 Milyar dolar. GameFi projelerinin başında gelen Axie 1 milyar dolar, Merkeziyetsiz borsaların lideri konumundaki DyDx yaklaşık 1 milyar dolarlık token açılacak.

Bu projeleri elinde tutan veya hodl edenlerin bu süreci yakından takip etmesinde fayda var. Token kilitlerinin açılması genellikle token veya coinlerin satış baskısı ile karşılaşmasına neden olabilir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.