Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) BNB Zincirinin En Büyük Borç Verme Protokolüyle Ortak Oldu


0

Bir Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) rakibi, BNB Zincirinin en büyük borç verme protokolüyle yeni bir ortaklık duyuruyor.

Floki’nin (FLOKI) arkasındaki ekip, kripto projesinin BNB Zincirindeki ikinci en büyük merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemi olan Venus Project ile işbirliği yaptığını söylüyor.

Ortaklık, FLOKI sahiplerinin tokenlerini diğer dijital varlıkları ödünç almak için teminat olarak kullanmalarına izin verecek.

“Venüs, FLOKI’yi İzole Para Piyasalarına entegre edecek, böylece BNB zincirindeki FLOKI sahiplerinin, FLOKI jetonlarını teminat olarak kullanırken diğer izole piyasa kripto para birimlerinden oluşan bir sepet ödünç almalarına izin verecek…

Bu ortaklık, FLOKI token sahiplerinin tokenlerini satmak zorunda kalmadan likiditeye kolayca erişmelerini sağladığı için FLOKI tokeninin fayda değerini daha da artırıyor.”

Floki ekibine göre The Venus Project ve hacme göre dünyanın en büyük kripto borsa platformunun blok zinciri, büyüklükleri ve popülerlikleri nedeniyle seçildi.

“Bu, Floki için önemli bir ortaklık. 1,35 milyar dolarlık bir TVL [kilitli toplam değer] ve BNB [Build N Build] kredi zinciri TVL’nin %84 pazar payına sahip olan Venus, bir DeFi devi ve tüm sektördeki en büyük DeFi oyuncularından biridir.

Floki, BNB zincirini çok seviyor ve büyük çoğunluğu BNB zincirini tercih eden Floki sahiplerinin yararına olacak stratejik ortaklıklar kurmaya ve aramaya devam ediyor.”

Birleşme süreci başlamış olsa da Floki’nin arkasındaki ekip, nihai ürünün en az Mart ayına kadar piyasaya sürülmeyeceğini söylüyor.

Token, son gün içinde %2,6 düşüşle 0,000047 dolardan işlem gördüğünden, ortaklık haberlerinin FLOKI üzerinde çok az etkisi oldu.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.