Shiba Inu (SHIB) Geliştiricisi Tarafından Oluşturulacağı Söylentileri olan Altcoin, Aniden Parabolik Şekilde Arttı ve İki Hafta İçinde Neredeyse İki Katına Çıktı


0

Dogecoin (DOGE) rakibi Shiba Inu’nun (SHIB) arkasındaki aynı geliştirici tarafından yaratıldığı düşünülen Ethereum (ETH) tabanlı bir memecoin, son iki hafta içinde kripto piyasalarının geri kalanı yatay seyrederken muazzam kazançlar elde etti.

Şubat ayının başından bu yana, Dejitaru Tsuka (TSUKA) %45’in üzerinde arttı ve 11 gün içinde 0,072 $’dan 0,140 $’a yükseldiğinde bir noktada %94,4 arttı.

Aynı zaman diliminde, Bitcoin (BTC) %3,6 ve ETH %2 düştü.

Dejitaru Tsuka, kendilerini meditasyon, derinlemesine düşünme ve araştırma merkezli merkeziyetsiz bir topluluk olarak lanse ediyor.

SHIB topluluğunun bazı üyelerine göre, Shiba Inu Ryoshi’nin takma adlı geliştiricisi ve yaratıcısının Dejitaru’nun arkasındaki beyin olduğu düşünülüyor.

SHIB meraklıları, Ryoshi’nin Shiba Inu ile ilgili kullandığı bazı yazıların Dejitaru Tsuka’nın blogunda kullanılanlarla aynı olduğunu söylüyor. Dejitaru’nun Medium sayfası da Ryoshi’nin Twitter profiliyle aynı görseli kullanıyor ve Ryoshi, Dejitaru’nun Twitter’da takip ettiği tek hesap.

TSUKA topluluğunun üyeleri ayrıca, Ryoshi’nin blockchain mesajlarının başyazılı bir versiyonunu bir Medium gönderisinde yazarak, gizemli kripto gazisinin yeni meme coin projesinin arkasında olduğuna dair inançlarının sinyalini verdi.

Memecoin dün yeni bir dönüm noktasına ulaştı. Resmi Dejitaru Tsuka Twitter hesabına göre, şu anda dünya çapında 10.000 TSUKA sahibi var.

TSUKA haberleri, kaynağı bilinmeyen bir balina cüzdanının, yazı yazıldığı tarihte yaklaşık 131 milyon dolar değerinde 10.200.000.000’den fazla SHIB jetonu biriktirmesinin hemen ardından geldi. Shiba Inu topluluğu, Ethereum’daki Polygon’a (MATIC) benzer şekilde SHIB işlemlerini daha verimli hale getirmeyi amaçlayan önerilen bir katman-2 sistemi olan Shibarium’u da bekliyor.

Bu yazıyı yazarken, SHIB 0.00001269 dolardan işlem görüyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.