Shiba Inu Geliştiricisi, Merakla Beklenen Kripto Projesi Shibarium’un İlerlemesine İlişkin Büyük İpucu Verdi


0

Önemli bir Shiba Inu ( SHIB ) geliştiricisi, ekosistemin yeni katman-2 projesinin neredeyse bittiğini ve piyasaya sürülmeye hazır olduğunu ima ediyor.

Takma ad geliştirici Shytoshi Kusama, 896.000 Twitter takipçisine, ekibin protokolün merakla beklenen projesi Shibarium’a son rötuşları eklerken bir şarkıyı tekrar tekrar dinlediğini söyledi .

Önde gelen birçok SHIB etkileyicisi, Shytoshi tarafından yapılan ve o zamandan beri silinen bir tweet’in anlamını da tartışıyor . Tweet 1 Mart’ta gönderildi ve “yapımcıya onaylanıyor…” yazıyordu ve birçok kişinin anlamı hakkında spekülasyon yapmasına neden oldu.

Şubat ayında, Shibarium’un yakında bu hafta beta modunu başlatacağı açıklandı , ancak belirli bir tarih veya saat verilmedi.

O sırada projenin geliştiricileri, Shibarium’u kullanmayı planlayanların onu çalıştırmak için Bone ShibaSwap ( BONE ) satın almaları gerektiğini duyurdular ve projenin Polygon ( MATIC ) gibi diğer katman-2 ölçeklendirme çözümlerine benzer şekilde çalışacak şekilde tasarlandığını doğruladılar. .

Daha önce, kullanıcıların Pazar günü başlatılan “Shibarium’a Katılın” portalına akın ettiği tespit edildi ve bu, yaklaşmakta olan metaevrene olan ilginin yoğun olduğunun sinyalini veriyor. Portal, bir düğüm doğrulayıcı olmak, Web3’ü geliştirmek veya işlerini SHIB ekosistemine taşımak isteyen herkese bir davetti.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.