Shiba Inu Balinası Aniden 1.999.998.709.228 SHIB’nin Yerini Değiştirdi – İşte Kriptonun Gideceği Yer


0

Gizemli bir kripto balinası, geçtiğimiz gün en büyük kripto paranın patlayıcı fiyat hareketlerine tanık olması nedeniyle aniden trilyonlarca Shiba Inu (SHIB) jetonunu değiştiriyor.

Blok zinciri izleme hizmeti Whale Alert, cebi büyük olan bir varlığın, 24.20 milyon dolar değerinde toplam 1.999.998.709.228 SHIB’yi popüler bir kripto borsasından dört ayrı transferde bilinmeyen bir cüzdana taşıdığını ortaya koyuyor.

İşlemler beş dakika içinde yapıldı, bu da devasa SHIB hazinesini tek bir varlığın kontrol ettiğini düşündürüyor.

Sonuç olarak, balina dört transfer için toplam 6.51 $ değerinde Ethereum (ETH) işlem ücreti ödedi.

Blockchain takipçisi Etherscan’e göre alıcı cüzdana daha yakından bakıldığında, büyük Shiba Inu hazinesinin bir Gnosis Safe akıllı sözleşmesine gönderildiği ortaya çıkıyor. Kendisini Ethereum blok zincirindeki kripto varlıklarını yönetmek için güvenilir bir platform olarak tanıtan Gnosis Safe, tahmin piyasası platformu Gnosis’in (GNO) bir projesidir. Balinanın, Shiba Inu varlıklarının yerini güvenlik amacıyla değiştirmiş olması mümkündür.

İşlemler, SHIB’in dün 0,00001243$’dan aynı gün 0,00001554$’a yükselmesinden bir gün önce yapıldı ve bu da sadece 24 saat içinde %25’in üzerinde kazanç anlamına geliyor. SHIB o zamandan bu yana biraz geri çekildi ve yazı yazılırken 0.00001503’te işlem görüyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.