Sei Network Blocked Görevleri


2

Tüm testnet süreçlerini tek tek anlattığımız Sei Network için airdrop beklentimiz büyük biliyorsunuz. Cosmos ‘da çalışan Leap Wallet da bir etkinlik düzenleyerek, SEI Network üzerinde işlem yapanlara özel ödül veriyor! 1 taşta 2 kuş. Hemen başlıyoruz.

Yeni Leap cüzdan açarak ya da Keplr cüzdanını içeri import ederek ödül etkinliğine katılabilirsin. Hiç olmayanlar için Leap BURADAN indirebilirsiniz.

Kurulumun ardından Sei 2 Atlantic ağını seçiyoruz ve Blocked sitesinde Leap cüzdanımızı bağlıyoruz. BURADAN platforma LEAP cüzdanımız ile bağlanıyoruz.

3 adet görev kutusu karşımıza çıkıyor. “Participate” diyerek hepsine katılacağız. İlk görev kutusunda; Sei ve Blocked sosyal medyalarını takip etme, faucet’ten Sei token isteme, Leap wallet kullanma adımları var. Sırayı takip ederek görevleri tamamlıyoruz.

İkinci görev kutusunda Eclipse PAD var. Daha önce paylaştığımız EclipsePad rehberini yaptıysan görevleri hızlıca tamamlayabileceksin. Yapmayanlar için BURADAN Eclipse Pad rehberimize ulaşıp tüm adımları yapabilirsiniz.

Üçüncü görev kutusunda da yine tanıdık bir platform var. Sparrow Swap. Yine aynı şekilde, daha önce rehberimizi yaptıysan bu görevi de hızlıca tamamlayabileceksin. Yapmayanlar BURADAN rehberimize ulaşabilir.

4. Görev

BURADAN 4. Görevin ayrıntılarına ulaşabilirsiniz.

5. Görev (Süresi BİTTİ)

Görevi tamamlamak BURADAN için faucetlerden SEI ve USDC talebinde bulunmanız ve Eclipse’de beyaz listeye başvurmanız gerekmektedir.

6. Görev (DUEL Claimi açıldı)

Görevi tamamlamak için Eclipse’de özel bir satış için beyaz listeye alınmalı, $DUEL jetonu satın al ve sonraki adımlara hazırlan.

7. Görev

Görevi tamamlamak için bir miktar USDT yatırmanız, bir miktar SEI bağlamanız, Kryptonite’den borç almanız ve kredinizi geri ödemeniz gerekiyor.

8. Görev

Görevi tamamlamak için SEI’yi ASTRO ile değiştirmeniz, likidite sağlamanız ve Astroport’ta yeni bir likidite havuzu oluşturmanız gerekmektedir.

9. Görev

Görevi tamamlamak için ilk Sei NFT’nizi Coded Estate aracılığıyla mintlemeniz gerekmektedir. BURADAN siteye ulaşıpi leap wallet bağlayıp mintleyebilirsiniz.

10. Görev

BURADAN siteye gidiyoruz ve leap wallet bağlıyoruz.

1.Faucet butonundan (cüzdan adresinizi gördüğünüz yere basın faucet çıkıyor.) ETH ve SEI istiyoruz.

2.Trade bölümüne geliyoruz. Market emir ile ETH/USD long emri giriyoruz.

3.Earn bölümüne geliyoruz. Bir miktar ETH (150-200$’lık) platforma stake ediyoruz.

4.Stake ettiğimiz ETH’ların olduğu bölümde manage diyerek likidite havuzuna giriyoruz ve Withdraw ile bir miktarını çekiyoruz. İşlemleri tamamlamış oluyoruz.

11. Görev

BURADAN sparrowswap sitesine gidiyoruz. SEI-FABLE takası yapıyoruz. Cüzdanınızda Minimum 1 tane FABLE olması gerekiyor.

BURADAN bir takımı seçiyorsunuz. Aldığınız FABLE’lerden bir miktarı oraya stake ediyorsunuz.

Biz Blue Whales tercih ettik. Siz istediğinizi tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz ekibin oyun sayfasına gidiyorsunuz. orada klavyenizdeki yön tuşları ve A,B tuşları ile ağ üzerinde Tx kasıyorsunuz. Minimum 20 işlem sonrasında görevleri tamamlamış oluyoruz. Fable’nin discord kanalına girmeyi ve twitter takibini de yapmayı unutmayın.

12. Görev (Sea Swap)

BURADAN platforma gidiyoruz. Leap wallet cüzdanımızı bağlıyoruz.

SEI-SEA tokenları için swap işlemi yapıyoruz. (görevin tamamlanması için, cüzdanınızda minimum 1 SEA token olması gerekiyor.

Pool bölümüne geliyoruz. SEI-SEA likidite havuzuna ekleme yapıyoruz. (Görevin onaylanması için; cüzdanınızda minimum 0,01 SEI-SEA LP token olması gerekiyor.)

Farming bölümüne geliyoruz. SEI-SEA LP tokenlerin %50sini 30 gün süre seçip farming havuzuna yatırıyoruz.

Tekrar swap bölümüne geliyoruz. SEI-MBP token çiftini swaplıyoruz. Sonrasında SEA-MBP likidite havuzuna bu token çiftlerinden ekliyoruz. (Görevin tamamlanması için cüzdanınızda SEA-MBP LP tokendan 0,01 adet olması gerekiyor.)

Son işlem çiftimiz ise; SUEIPTOS token, SEI-SUEIPTOS tokenları için swap işlemi yapıyoruz. Sonrasında SEA-SUEIPTOS likidite havuzuna token çiftlerini ekliyoruz. (Görevin tamamlanması için cüzdanınızda SEA-SUEIPTOS LP tokendan 0,01 adet olması gerekiyor.)

BURADAN Marine Curve bölümüne geliyoruz. Crete Custom Bonding Curve bölümünde istediği parametreleri aşağıdakli gibi seçiyoruz.

Bu adımları geçtikten sonra; Adjust Curve diyoruz. Sonrasına fiyatını ve miktarı belirleyip, Create Curve diyoruz.

Son görev olarak BURADAN OTC yani arkadaşlar arasında swap işlemi yapıyoruz. Satmak istediğiniz Tokeni ve satılmasını istediğiniz fiyatı giriyoruz. Alt bölüme arkadaşınızı sei adresini giriyoruz. Sonrasında swap işleminin kaç gün geçerli olacağını belirleyip “Create Swap” diyoruz.

En son görevlerde sea swap twitter ve discordlarına katılmak, bu adımları da tamamladıktan sonra görev puanlarını alabilirsiniz.

13. Görev

BURADAN Simba Exchange sitesine gidiyoruz. Leap wallet cüzdanımızı bağlıyoruz. Bize SUSD test tokeni lazım, bunun için BURADAN discord kanallarına katılıyoruz. Faucet kanalından;

$request sei12134321 (sei cüzdan adresiniz)

SUSD istiyoruz. Görev tamamlamak için Simba Exchange sitessinden en az 1 tane SIMBA satın alıyoruz. Sonrasında aldığımız SIMBA tokenleri limit emirlerle satışa ekliyoruz. Blocked sitesinde diğer sosyal medya görevlerini tamamlayıp, görevi tamamlıyoruz.

14. Görev

BURADAN siteye gidiyoruz ve Leap wallet cüzdanımızı bağlıyoruz. (Aynı tarayıcı da Keplr wallet cüzdanınız var ise, kaldırmanız gerekiyor. Yoksa leap wallet ile bağlanamıyorsunnuz.) Cüzdan adresinin göründüğü yerin hemen solundaki bölümden siteye az miktar SEI deposit ediyoruz.

Tetrisk oyunu için Launch app butonuna tıklıyoruz. Oyunu biraz oynamanız yeterli olacaktır. Blocked sitesine giderek, diğer sosyal medya görevlerini tamamlayıp puanlarınızı alabilirsiniz.

15. Görev

BURADAN SenSei Finance sitesine gidiyoruz ve leap wallet cüzdanımızı bağlıyoruz. Sonrasında Enter to win butonuna basıyoruz. Bir miktar Sei yatırarak ticket satın alıyoruz. Sonrasında blocked sitesinden diğer görevleri tamamlayarak puanımızı alıyoruz.

16. Görev

BURADAN Mizu sitesine gidiyoruz ve leap wallet cüzdanımızı bağlıyoruz. Sonrasında NFT’imizi mintliyoruz. Sonrasında blocked sitesinden diğer görevleri tamamlayarak puanımızı alıyoruz.

17. Görev

BURADAN twitter floodumuza ulaşabilirsiniz. Tüm detayları anlattık. Flood’u beğenmeyi ve RT etmeyi unutmayın!

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 21
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 3
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. teker teker yapıyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.