SparrowSwap Testnet Rehberi | Sei Network


2

Sei Network üzerinde geliştirilen Sparrow Swap tesntet rehberimizde basit adımlarla, testnetimizi tamamlayacağız. Sei Network’ün hem videolarımızda hem rehberlerimizde bolca yer veriyoruz. Yakından takip edilmesi gereken projelerin başında geliyor.

Keplr Wallet ve Faucet

Sei network ağını kullanmak için Keplr wallet ihtiyacımız var. BURADAN keplr wallet indirip kuruyoruz. Private kelimelerinizi bir yere kayıt etmeyi unutmayın.

Cüzdan işini çözdüysek, sıra faucetten token istemeye geldi. Faucet için BURADAN Sei Network discord kanalına katılıyoruz. Kanala girdikten sonra #atlantic-2-faucet bölümüne gidiyoruz

!faucet sei1el..... (Sei cüzdan adresi)

Sei test tokenlerimizi de aldıktan sonra, artık platformu kullanmaya başlayabiliriz.

Sparrow Swap

Jack Sparrow Aşaması

BURADAN platforma ulaşıyoruz. Keplr cüzdanımızı bağlıyoruz. Tüm DEX platformlarından bildiğimiz işlemleri yapacağız. Tüm işlemlerde en az 0,10 SEI ve üzerinde işlem yapmaya özen gösterin.

Testnet: 04 Nisan – 11 Nisan Arası.

Swap

Swap bölümünden RUM ve USDC ile SEI token çiftleri arasında takas işlemleri yapıyoruz. Bol bol yapabilirsiniz. Platform şuan çok hızlı işlemleri sonlandırıyor.

Pool

Pool bölümünde SEI-RUM ve SEI-USDC çiftlerini seçiyoruz. Likidite havuzlarına para ekleyip, bölümünü geri çekiyoruz. Sonradan tekrar ekliyoruz. Düzenli şekilde işlemleri yapabiliriz.

Stake

Platforma SEI ve RUM token stake ediyoruz. Pasif gelir ile RUM token kazanıp SEI ile takas ederek daha fazla sayıda SEI’ye sahip olabilir ve işlemleri sürekli tekrar edebiliriz.

Caja de Los Muertos Aşaması

Cep telefonunuzun App Store’undan veya Google Play’den Leap Wallet’ı indirin . Sei için kullandığını Keplr walletdaki anahtar kelimelerinizle Leap mobile’da oturum açın.  Testnet Sei Atlantic-2 ağını Leap wallet’da seçin.

Mobil tarayıcı bölümünden sparroSwap yazarak siteyi buluyoruz.

Tarayıcıda açtıktan sonra, FABLE, USDT ve USDC ile swap işlemleri yapıyoruz.

Takas işlemleri sonrasında FABLE, USDT, USDC aşağıda yazılı olan adrese gönderiyoruz.

sei1k4eahdp6wnnrxepcazafer5g0uluy98d4jq3gr

Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra BURADAN forma ulaşıyoruz. Form içerisinde sizden, mobil cüzdan içinde Activity bölümündeki işlemerin ekran görüntüsü ile #SparrowswapAhoy @sparrowswapxyz @leap_cosmos ekleyerek bir tweet atmanızı istiyor, sonrasında o tweetin linkini forma ekliyorsunuz, Sei wallet adresinizi ve discord kullanıcı adınızı ekleyerek formu gönderiyoruz.

Hata ve Görüş bildirimi

Bu işlemleri bitirdikten sonra, BURADAN formu dolduruyoruz. Formda SparrowSwap ile ilgili bir twit atmanızı ve linkini istiyor. Ayrıca BURADAN discord kanallarına katılıp. #testnet-support kanallarına ekran fotosu, sei adresinizi ve düşüncelerinizi içeren mesaj atmanız gerekiyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 5
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Bültenimize Katılın

  Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.