Sandbox (SAND) Token Arzının Kilidinin Açılmasının Fiyata Etkisi Ne Olur?


0

Sandbox ( SAND ) fiyatı, yukarı hareketi 0,98 dolara doğru hızlandırabilecek kısa vadeli bir düzeltme modelinden çıkma sürecinde.

Devam eden SAND fiyat artışına rağmen, yaklaşan bazı olumsuz The Sandbox haberleri var. 14 Şubat’ta 348 milyon SAND jetonunun kilidi tohum ve stratejik yatırımcılara açılacak. Bu, mevcut 1,5 milyar token arzında kabaca %23’lük bir artışa neden olacak. Önceki bu tür kilit açma, etkinlikten birkaç gün sonra %20’lik bir düşüşe neden oldu. Bu nedenle, 14 Şubat’tan sonra benzer bir düşüş yaşanabilir. Maksimum arz üç milyar olduğundan, eninde sonunda birkaç başka kilit açma işlemi de bunu takip edecek .

Korumalı Alan Fiyatı Desteği Doğruluyor

SAND, Ethereum blok zincirindeki kazanmak için oyna The Sandbox oyununun yardımcı program simgesidir . 1 Ocak’tan bu yana The Sandbox fiyatı %110 arttı ve 22 Ocak’ta 0,85 $’a ulaştı.

Ardından, günlük RSI düşüş eğilimi (yeşil çizgi) oluşturarak mevcut düşüşü katalize etti.

1 Şubat’ta, dijital varlık bir yükseliş mum çubuğu oluşturarak sıçradı ve 0,69 dolarlık yatay alanı destek olarak onayladı. Bu nedenle, en olası görünüm, 0,98 $ seviyesindeki bir sonraki dirence doğru yukarı hareketin devam etmesidir.

Öte yandan, 0,69 dolarlık yatay destek alanının altında bir kapanış, bu yükseliş fiyat tahminini geçersiz kılacak ve 0,55 dolara düşüşü katalize edecektir.

Kısa Vadeli Patlama Artışı Hızlandırabilir

Kısa vadeli üç saatlik grafikteki teknik analiz, yükseliş görünümü sağlıyor. Bunun iki ana nedeni vardır: 

İlk olarak, SAND fiyatı bir yükseliş paterni olarak kabul edilen alçalan bir paralel kanal içinde işlem görüyor. 

İkincisi, üç saatlik RSI, son 24 saat içinde onaylanan bir yükseliş sapması (yeşil çizgi) oluşturdu. Her ikisi de yükseliş eğilimleriyle ilişkili işaretlerdir. 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.