Robinhood’ın Gözetimindeki Dogecoin, Ticaret Uygulamasının Twitter ile Resmi Ortaklığını Reddetmesiyle 2.800.000.000 Dolara Ulaştı


0

Dogecoin Whale Alert’e göre, perakende ticaret devi Robinhood şu anda müşterileri için 2,8 milyar dolardan fazla Dogecoin (DOGE) tutuyor.

DOGE işlem takipçisi, Robinhood’ın gözetimindeki hazinenin şu anda Dogecoin’in dolaşımdaki arzının %25,17’sini temsil ettiğini bildiriyor.

Dogecoin, dünyanın en yüksek profilli DOGE destekçisi Elon Musk’ın geçen Ekim ayında Twitter’ı 44 milyar dolara satın almasının ardından olası entegrasyonlarla ilgili söylentilerin yayılmasıyla son birkaç ayda haberlerde yer aldı. Musk, fintech hizmetlerini popüler platforma getirme niyetinden bahsetti.

DOGE, bu ayın başlarında, Twitter’ın sosyal medya kullanıcıları için bir ödeme işlevi eklemek için yazılım geliştirdiğine dair haberler arasında yükseldi.

Robinhood, DOGE ekosisteminde önemli bir role sahip olsa da şirketin CEO’su Vlad Tenev, bu hafta yaptığı bir kazanç görüşmesinde şu anda Musk’ın Twitter’ıyla ortak olma planlarının olmadığını söyledi.

“Twitter’daki kişilerle bir süredir konuşuyorduk ve platformlarındaki hisse senedi sayfaları ve kripto sayfalarıyla neler yaptıklarını duyduk ve müşterilerine değer katan ve bunu yapan bir yatırım deneyimi yaratmaktan heyecan duyduk. Robinhood uygulamasına derin bağlantı kurmak daha kolay.

Zamanla bunun gibi daha fazla şey denediğimizi göreceksiniz. Şu an itibariyle, Twitter ile resmi bir ortaklık kurma veya genişleme planımız yok.”

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.